Salt and Sacrifice İçin On Dakikalık Bir Oynanış Videosu Yayınlandı

Ska Studios, Salt and Sacrifice için 10 dakikalık bir oynanış video yayınladı. Oyun içerisindeki karakterlerden birisi olan Paladin'in yeteneklerini gördük.

Salt and Sacrifice içerisinde karanlık fantezi diyarında seyahat eden ve orada ortalığı kasıp kavuran büyücüleri avlayan Marked Inquisitor olarak oynayacağız. Oyun, Salt and Sanctuary isimli önceki yapımın aksine kooperatif modunda oynamanıza izin verecek. Oyun, PlayStation 5, PlayStation 4 ve PC platformlarına 2022’nin ilk çeyreğinde çıkış yapacak.

Salt and Sacrifice Hikayesi

Salt and Sacrifice bizi karanlık bir fantezi dünyasına, özellikle de Alterstone krallığına götürecek. Oyun sırasında, seçim hakkı verilen bir suçlu olarak oynayacağız. Ölüm cezasını kabul edebilecek veya ülkeyi terörize eden kötü büyücüleri avlayan korkusuz gezgin bir avcı olan İşaretli Engizisyoncu olarak hizmet etmeye karar verebileceğiz. Kahraman ikinci seçeneği seçecek, böylece kendini yaşam ve ölüm arasında asılı kalmış gibi sonsuz bir gezintiye mahkum edecek.

Salt and Sacrifice bir Souls-Like bir platform oyunu olacak. Oyuna başlamadan önce bir karakter oluşturacağız, görünüşüne ve işlediği suça karar vermenin yanı sıra mesleğini de seçeceğiz. Yazarlar bize sekiz sınıf sunacak: Highblade, Paladin, Assassin, Cleric, Dualist, Fighter, Ranger, Sage.

Salt and Sacrifice Oynanis Videosu

Oyun, Alterstone’da dolaşmaya başlamaktan başka yapacak bir şeyimiz yok. Kasvetli köylerde, tapınaklarda, mezarlarda ve karanlık bataklıklarda dolaşırken, onlarla yüzleşmek için sonraki büyücüler hakkında ipuçları toplayacağız ve izlerini takip edeceğiz. Yol boyunca sayısız rakiple karşı karşıya kalacağız ancak asıl zorluklar yalnızca büyücülerin oyunculuğuyla yüzleşmek olacak.

Dinamik savaşlar sırasında hızlı hareketler yapmak ve hızlı karşı saldırılar başlatmak için el becerisi ve refleks göstermemiz gerekecek. Ayrıca, düşmanların zayıf noktalarını ve savunmalarındaki potansiyel boşlukları keşfedebilmemiz sayesinde kaçınmak çok işe yarayacak. Kılıçlar ve yaylar da dahil olmak üzere geniş bir cephane kullanarak düşmanları yok edeceğiz. Bunun dışında hem dövüşlerde hem de dövüşlerin dışında kullanışlı olan kancalı bir ipimiz olacak. Oynanış videosundan önce yayınlanan fragmanı buradan, oynanış videosunu ise aşağıdan izleyebilirsiniz.

Salt and Sacrifice Oynanış Videosu:

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol