Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Salt And Sacrifice Çıkış Tarihi Açıklandı

Salt And Sacrifice PC platformunda sadece Epic Games Store'da satışa sunulacak.

Souls-like platform oyunu Salt And Sanctuary serisinin bir sonraki oyunu olan Salt And Sacrifice, 10 Mayıs’ta PC ve PlayStation konsolları için çıkış yapacak. Oyun kısa süre önce ertelenmişti. Bugün duyuru yapan geliştirici Ska Studios, Salt And Sanctuary devam oyununun PlayStation 4, PlayStation 5 ve PC’ye (Epic Games Store aracılığıyla) geleceğini açıkladı.

Salt And Sacrifice, karanlık bir fantezi dünyasında geçen ve zorlu savaş ve RPG sistemlerine sahip olan bir kampanya içerecek. Oyun, oyuncunun ölmekte olan bir diyarın beklediği Pardoner’s Vale’den yola çıkmadan önce sekiz karakter sınıfından birinin rolünü üstlenmesine izin verecek. Oyuncular, bir dizi beceri ve taktikle donanmışken büyücülere karşı savaşlara girebilecek.

Salt And Sacrifice’ta Eşli Oynanış Bulunacak

Salt And Sacrifice

Salt And Sacrifice ayrıca tek başına oynama veya çevrimiçi çok oyunculu modda bir fraksiyona katılma seçeneğini de içerecek, tek kullanımlık PvE odaklı kıyafetler ve oyuncu kontrollü istilacılar da içerecek. Paylaşılan bir ekranda veya İnternet üzerinden başka bir kişiyle oynayabileceksiniz. Ayrıca oyun, diğer oyuncuları yardım için çağırma imkanı da sunacak; aynı şekilde bir başkasının oyununu da istila edebileceğiz.

Kasvetli köylerde, tapınaklarda, mezarlarda ve karanlık bataklıklarda dolaşırken, düşmanlarla yüzleşmek için ana düşmanlarımız olan büyücüler hakkında ipuçları toplamalı ve izlerini takip etmeliyiz. Yol boyunca sayısız rakiple karşılaşıyoruz ve tüm sıradan düşmanlar bile sizi çokça öldürecek olsa bile, gerçek zorluklar yalnızca büyücülerin oyunculuğuyla yüzleşmek olacak.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.