Saints Row: Third Remastered’ın Çıkış Tarihi Açıklandı

Deep Silver'ın 2011 komedi aksiyon macerası, gelişmiş görünümlerle geri dönecek

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
blankLoading...

Deep Silver, Pazartesi sabahı, 2011 aksiyon macerası Saints Row: The Third’ün yeniden düzenlenmiş bir versiyonunun Mayıs ayında yayınlanacağını duyurdu.

blank

Saints Row: Third Remastered, 22 Mayıs‘ta PlayStation 4, Windows PC ve Xbox One‘da satışa sunulacak. Saints Row: Third açık dünya oyunu ilk olarak 2011 yılında piyasaya sürüldü. Volition tarafından geliştirilen Grand Theft Auto tarzı kentsel çete savaş oyunları aptal silahlar ve üst düzey karakterler gibi komedi cihazlardan faydalanıyor.

Deep Silver’a ait Volition yeni bir Saints Row oyunu üzerinde çalışırken, remaster stüdyo Sperasoft tarafından yönetiliyor. Deep Silver’ın açıklamasına göre, yeniden düzenlenmiş oyunda “yeniden yapılandırılmış ortamlar, karakter modelleri ve görsel efektler, gelişmiş grafikler ve yeni bir aydınlatma motoru” yer alacak. Ayrıca oyunun üç genişletme paketinin ve onun muhtelif DLC’sinin yeniden düzenlenmiş sürümlerini de içerecek. Paketin tamamı 39,99 dolara mal olacak.

Saints Row: The Third’te oyuncular agresif bir suç sendikası tarafından tehdit edilen sanayi sonrası bir şehir çete patronu rolünü üstleniyorlar. Oyun, dönemin aksiyon-macera tropiklerinde eğlenirken, aynı zamanda çocukça mizahın tadını çıkarıyor.

Orijinal oyunun Nintendo Switch versiyonu geçen yıl çıkmıştı. Kadın karakterinin göğüslerini ve erkek karakterini şişiren karakter yaratma menüsünde bir “seksilik” kaydırıcısı da dahil olmak üzere çağının anlatı sınırlamalarından muzdarip olduğunu söyledi. Deep Silver sözcüsü, remaster’ın anlatı içeriğinin ve şakalarının orijinal oyunla aynı kalacağını söyledi.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol