Saints Row IV Hafta Sonu Boyunca Ücretsiz Oynanabilecek

Saints Row IV bütün hafta sonu boyunca PC platformuna özel ücretsiz oynama etkinliği düzenliyor. Ayrıca Steam üzerinden indirime giren oyunu beğenmeniz halinde yüzde 75 indirimle satın alabilirsiniz.

Deep Silver tarafından geliştirilen ve yine aynı firma tarafından yayınlanan Saints Row IV, hafta sonu boyunca ücretsiz oynanabilecek. Etkinlik sadece PC platformu için geçerli olacak. Oyunu Steam mağazası üzerinden ücretsiz olarak indirip oynayabileceksiniz. Saints Row IV’ü beğenmeniz halinde, yüzde 75 indirimden yararlanarak satın alabilirsiniz. Normal şartlar altında 24 Türk lirası olan oyunun fiyatı, 6 Türk lirasına düşmüş durumda. Oyunu satın almamanız halinde, etkinlik bittiği zaman kütüphanenizden silinecek. Etkinlik 13 Ağustos 2017 tarihinde sona erecek.

Oyunun hikayesinde Amerika Birleşik Devletleri başkanı seçilen ana karakteri oynayacaksınız. Henüz başkanlığının ilk günlerinde büyük bir talihsizlik sonucu uzaylılar tarafından kaçırılan devlet başkanı, tuhaf bir simülasyonun içinde kendini buluyor. Bu simülasyon sayesinde olağanüstü güçlere sahip olan başkan, onu kaçıran uzaylıların başındaki isim olan Zinyak ile mücadeleye girişiyor.

Oyunu Steam üzerinden tamamen ücretsiz olarak indirip hafta sonu boyunca deneyebilirsiniz. Kampanya boyunca satın almak isterseniz de yüzde 75 oranında indirimden faydalanabilirsiniz. Buraya tıklayarak oyunun Steam mağazasındaki sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Oyunun ilk yarım saatine ait oynanış videosunu aşağıdaki ekrandan izleyebilirsiniz.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>