Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Saints Row Genel Bakış Fragmanı Yayınlandı

Saints Row, bu ayın sonunda piyasaya sürülecek ve bu sürümden önce Deep Silver ve Volition yeni bir genel bakış fragmanı yayınladı.

Bu yazı itibariyle, Saints Row‘un yeniden başlatılması lansmana iki haftadan daha kısa bir süre kaldı. Ünlü Saints çetemizi yeni bir şehir olan Santo Ileso’da kurarken yeni Patron rolünü üstleniyoruz. Seri, dördüncü oyun ile biraz fazla abartılı bir sürece geçiş yaptığı için yeniden başlatma akıllıca bir hareket ve birçok hayran heyecanlı.

Bu lansman öncesinde Deep Silver ve Volition, Saints Row için yeni bir fragman yayınladı. Hayranlara oyunda bekleyebilecekleri her şeye geniş bir genel bakış sağlayan fragman, ön sipariş konusunda soru işareti olan hayranlar için hazırlandı. Oyunun şuanda Epic Games Store‘da 289 TL gibi çok uygun bir fiyattan satıldığını ve her zam zamlanabileceğini belirtelim.

Saints Row Genel Bakış Fragmanı

Saints Row

Gerçekten de, bu genel bakış fragmanı inanılmaz derecede kapsamlı ve gelecek oyunda mevcut olan hemen hemen tüm önemli özellikleri sergiliyor. Biraz oyunun hikayesini anlatıyor ve rakip çetelerin her biriyle ilgili ayrıntılara giriyor. Ayrıca, oyundaki karakter kişiselleştirmeden derinlemesine araç özelleştirmesine kadar kapsamlı özelleştirme seçeneklerini de görüyoruz.

Video ayrıca, Saints Row’un kendisini öncekilerden ayıran bir yönü olan yeni Criminal Ventures özelliğini de anlatıyor. Bu, önceki oyunlarda yaptığımız sigorta sahtekarlığı gibi hayranların sevdikleri mekanikleri geri getirme yöntemi olacak.

Aynı zamanda Suç İmparatorluğunuzu nasıl kurduğunuzu, Santo Ileso sokaklarını doğrudan nasıl etkilediğinizi de temsil edecek. Bu iş cephelerinin tümü Eli’nin planının bir parçası ve hepsi Saints Row’daki ana tema olan “kendi patronunuz” olma ile güzel bir şekilde bağlantılı. Oyun, 23 Ağustos 2022‘de çıkış yapacak.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.