Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Saints Row Geliştirme Süreci Tamamlandı

Saints Row geliştiricileri, oyunlarındaki çalışmaların sona erdiğini duyurdu ve Ağustos ayındaki lansmanın ertelenmeyeceğini dair güvence verdi.

Saints Row, başından beri aşırı duygular uyandıran bir marka oldu. GTA’nın daha dengesiz klonu bazılarına çok çekici gelirken bazıları ise sadece oyunun var olduğu gerçeğine bile öfkeliydi. Öte yandan, kayıtsız kalabileceğiniz bir marka olduğu da söylenemez.

Serinin yeniden başlatılacağının duyurusu, biraz farklı nedenlerle de olsa aşırı tepkilere yol açtı. Bugün ise planlanan tarihte oyunun kesin olarak çıkış yapacağını öğrendik. Geliştiriciler iyi haberi Twitter‘da paylaştı. Oyunun geliştirme süreci tamamlandı, bu yüzden tüm büyük işler bitti ve kod kopyalanıp basılmak üzere gönderildi. Yani oyun 23 Ağustos 2022‘de kesin olarak çıkış yapacak.

Saints Row Minimum Sistem Gereksinimleri

Saints Row

Oyunu PC’de oynamayı düşünüyorsanız, 30 karede 1080p çözünürlükte oynamak için minimum sistem gereksinimleri ise günümüz oyunlarına kıyasla oldukça mütevazi olarak açıklandı:

 • İşletim sistemi: Windows 10 64 bit
 • İşlemci: Intel Core i3-3240 veya Ryzen 3 1200
 • Bellek: 8 GB RAM
 • Ekran kartı: GeForce GTX 970 veya AMD Radeon RX 480
 • Depolama Alanı: 50 GB alan
 • DirectX 11

PC ve konsollarda kullanıma sunulan Saints Row: Boss Factory adlı ücretsiz sihirbazda bir karakter yaratılarak çıkış için bekleme daha keyifli hale getirilebilirsiniz. Yayıncı şimdiye kadar önerilen sistem gereksinimlerini belirtmedi. Oyunun çıkışına az kaldı, bu nedenle bu bilgilerin eksikliği biraz şaşırtıcı ancak yakında sistem gereksinimlerinin tamamını öğreneceğimizi düşünüyoruz.

Saints Row’un lansmanı 23 Ağustos’ta yapılacak. Oyun PC (Epic Games Store), PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One ve Xbox Series X/S’de yayınlanacak. Bir Stadia versiyonu da mümkün.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

  Yorum Yaz

  Email adresiniz yayınlanmayacak.

  Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.