Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Sackboy A Big Adventure Türkçe Dublaj ile PC’ye Geliyor!

Sumo Digital'in platform oyunu, PlayStation Latinoamérica tarafından yayınlanan yeni bir fragman sayesinde Steam ve Epic Games Store için onaylandı.

Aylarca süren söylentilerden sonra, Sumo Digital’in geliştirdiği Sackboy A Big Adventure, YouTube’da PlayStation Latinoamérica tarafından yeni bir fragmanla PC için onaylandı. Platform oyunu 27 Ekim‘de Steam ve Epic Games Store’da satışa sunulacak. Yeni fragman ile, oyunun PC sürümünün sunacağı yeni özellikleri de öğrenme şansı yakaladık.

Sackboy A Big Adventure PC sürümü, Değişken Yenileme Hızı, Nvidia DLSS ve Ultrawide Monitör desteği ile birlikte PC’de 4K çözünürlüğü ve 120 FPS’i destekleyecek. Ek özellikler henüz ayrıntılı olarak açıklanmadı ancak geçtiğimiz yaz sızdırılan bilgiler, Dinamik Gölge, Çevresel Perdeleme, Kenar Yumuşatma, Işın İzleme Gölgeleri ve çok daha fazlası için ayarları ortaya çıkardı.

Sackboy A Big Adventure Türkçe Dublaj Sunacak

Sackboy A Big Adventure

Bu, özelleştirilebilir kontrollerle birlikte denetleyici desteği, klavye ve fare desteğine ek olarak PC oyuncularına sunulacak. Sackboy: A Big Adventure, Sumo Digital stüdyosu tarafından geliştirilen bir üç boyutlu platform oyunu olarak piyasaya sürüldü. Serinin bu oyununda, daha önce LittleBigPlanet serisinin ilk kahramanı olan tanınmış karakterin rolünü üstleniyoruz.

Sackboy A Big Adventure‘da aksiyonu esas olarak kahramanın başının üzerinden veya arkasından bir kameradan izliyoruz. Oyunda, pitoresk temalı ve doğrusal seviyelerde geziniyoruz, platform bulmacaları çözüyoruz ve çok sayıda engelden kaçarak belirli eşyalar toplamaya çalışıyoruz. Oyun ilk olarak 2020’de PS4 ve PS5 için piyasaya sürüldü.

Oyunun PC sürümünün Türkiye fiyatı henüz belli değil ancak hem Türkçe altyazı hem de Türkçe dublaj seçeneği ile 27 Ekim 2022’de çıkış yapacak.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.