Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Ryzen 7000 İşlemci Alana Star Wars Jedi: Survivor Hediye!

Star Wars Jedi: Survivor oynamak isteyenler, seçili AMD Ryzen 7 işlemcileri satın aldıklarında oyunun ücretsiz bir kopyasını talep edebilecek.

AMD, seçili Ryzen 7000 işlemcilerinin satın alınmasıyla Respawn’ın Star Wars Jedi: Survivor’ın ücretsiz bir kopyasını sunmak için çok sayıda perakendeciyle ortaklık kurdu. Kısa süre önce Radeon RX RDNA 3 ekran kartlarını duyuran şirket Nvidia’ya rakip olurken, işlemci dünyasında da Intel’e rakip olan yeni nesil işlemcilerini tanıttı.

Star Wars Jedi: Survivor‘a gelince, 2023’ün en çok beklenen oyunlarından biri olarak, Resident Evil 4 ve Dead Space’in yanı sıra Starfield ile eşit derece merak uyandıran bir yapım. Bir önceki oyun olan Star Wars: Jedi Fallen Order’daki olaylarından yaklaşık beş yıl sonrasını konu alacak olan yapım, Jedi Knight Cal Kestis’in hikayesini anlatacak. Oyun bu Mart ayında piyasaya sürülecek.

Ryzen 7000 ile En Yeni Star Wars Oyunu Hediye

Ryzen 7000 İşlemci Alana Star Wars Jedi: Survivor Hediye!

Hem yeni PC toplayacaksanız hem de bu oyunu istiyorsanız, Ryzen 7000 işlemcili bir sistem toplayarak oyuna ücretsiz sahip olabilirsiniz. Web sitesine göre, teklif özellikle Ryzen 7900, 7700 ve 7600 için geçerli olacak. Ayrıca oyunun hangi platformda verileceği açıklanmadı ancak PC için olacağı çok bariz. Özetle, yeni bir PC veya AMD işlemci alacaksanız, fırsatı değerlendirmeyi unutmayın.

Bu arada, oyunun fiyatının 1.200 TL olduğunu düşünürsek, bunu 1.200 TL’lik bir indirim olarak da düşünebilirsiniz. Star Wars Jedi: Survivor da George Lucas’ın evreninde geçecek tek oyun değil. Yakında çıkacak olan ve bu yıl beklenen bazı Star Wars oyunları da yolda. Oynaması ücretsiz Star Wars: Hunters ve Knights of the Old Republic’i de merakla bekliyoruz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.