Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Rust’a Dev Güncelleme: Su Grafikleri ve Fizikleri Yenilenecek

Rust geliştiricisi Facepunch, açık dünya hayatta kalma oyununu sık güncellemelerle geliştirmeye devam ediyor ve bildirildiğine göre iyileştirilmiş su görselleri yolda.

Yakın zamanda yayınlanan bir video, Facepunch Studio’nun acımasız açık dünya oyunu Rust‘a gelen bazı diğer özellikleri ve güncellemeleri ortaya çıkarttı. Oyundaki tek amacın mümkün olduğu kadar uzun süre dayanması olan hayatta kalma oyunu, zorluğuyla ünlü.

Oyuncular bir taş ve bir meşaleden başka bir şeyle, hatta herhangi bir kıyafetle başlarlar ve yeni gelenler, kaynak ararken diğer insanlardan ve vahşi yaşamdan kaçındıkları için genellikle ilk birkaç geceyi atlatmaz. Zorluğu ve aksiyon dolu yapısıyla yüz binlerce oyuncu kazanmayı başaran yapım, güncelleme hızı ile de büyük beğeni toplamayı başardı.

Rust’ta Neler Değişecek?

Rust'a Dev Güncelleme: Su Grafikleri ve Fizikleri Yenilenecek

Yıllar geçtikçe, Facepunch oyunda yeni özellikler uygulayan bir dizi yama yayınladı; bunlar arasında pek çok hata düzeltmesi, genel yaşam kalitesi iyileştirmeleri ve oyunun yeterince zor olmadığını düşünenler için bir hardcore modu bile mevcut. Bugün ise stüdyo, işleri daha da iyileştirmek için önemli grafik güncellemeleri yayınlamaya karar verdi.

SHADOWFRAX YouTube kanalından bir videoya göre, oyunu iyi durumda tutmak için gelecekte bazı güncellemeler alacak. Büyük yeniliklerden biri, oyuncuların kapları “zincirleme” yapmasına izin veren, yapılara adaptörlerin eklenmesi olacak. Ayrıca oyunun sularında bazı değişiklikler olacak, özellikle büyük bir görsel yükseltme, kıyı şeritlerinde ince ayarlar yapacak ve bir oyuncu okyanusa açıldıkça daha şiddetli fırtınalar getirecek.

Ayrıca geliştirilmiş tekne fiziği olacak ancak video, bu güncellemelerin Rust Şubat yaması için hazır olmayacağını ve bazı şeylerin değişebileceğini belirtti.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.