Rune: Ragnarok, Rune 2 Adında Epic Store’a Özel Lansmana Çıkacak!

Rune 2 Epic Store'a özel olacak.

Human Head Studios tarafından geliştirilen Rune: Ragnarok bugün gelen bilgiler ile Rune 2 adını almış. Yapım bilgisayar platformu için özel olarak Epic Store üzerinden lansmana çıkacak. Oyunun çıkış tarihi kış ayları olarak belirtiliyor.

Aylardır Steam’de sergilenen ve bilgisayar platformu için duyurulan Rune: Ragnarok artık Rune 2 olarak ifade edilirken bugün gelen bilgiler ile oyunun Epic Store’da lansmana çıkacağı belli oldu. 2019’un kış aylarında erken erişim oyunu olarak lansmana çıkacak olan Rune 2 Epic Store’a özel olacakmış. Aksiyon ve RYO oyunu olarak tanımlanan yapım tek oyunculu ve çok oyunculu olarak oynanabilecek.

Bugün Altchar’ın yapmış olduğu haber ile edindiğimiz bilgilere göre Steam’de Rune: Ragnarok adında sergilenen oyunun adı Rune 2 olarak değiştirilmiş ve Epic Store’da sergilenmeye başlanmış. Yapılan haberde oyunun Epic Store’a özel olacağından bahsedilirken oyunun çıkış tarihinin hala belli olmadığından da söz ediliyor. Co-op oynanışı da destekleyecek olan yapıma arkadaşlarımızı da dahil edebileceğiz.

Destansı bir hayatta kalma mücadelesi vereceğimiz oyunda Tanrılar tarafından Midgard’ın kurtarıcısı olarak seçilecek ve sürükleyici bir savaş atmosferine dahil olacağız.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol