Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Rune Factory 5 PC Sürümü Duyuruldu (Fiyatı Şaşırttı)

Oyunun Standart ve Digital Deluxe Sürümleri Steam'de ön siparişe açıldı ve şu anda indirimli.

Haftalarca süren sızıntıların ardından Marvelous ve XSEED Games nihayet Rune Factory 5 PC sürümünü duyurdu. Steam‘de Standard Edition ve Digital Deluxe Edition olarak ön siparişe açılan oyunun her iki sürümü de yüzde 15 oranında indirimde. Oyunun standart sürümü 60 dolar olmasına rağmen, 92 TL olarak çıkış yaparken, Deluxe sürüm ise 109 TL olarak satışa sunuldu.

Rune Factory 5 PC, garip olayların meydana geldiği küçük bir kasaba olan Rigbarth’ta geçen bir yaşam simülasyon oyunu. Hafızasını kaybetmiş başkahraman olarak oyuncular, barışın korunmasına yardımcı olmak için SEED’e katılacak. Çeşitli kasaba halkına yardım etmenin yanı sıra, onları daha iyi tanıyacak, dostluklar kuracak ve festivallere katılacaksınız.

Rune Factory 5 PC Çıkış Tarihi

Rune Factory 5 PC

Rune Factory 5 PC sürümü, 13 Temmuz‘da Steam üzerinden piyasaya sürülecek. Yukarıda bahsettiğimiz sosyalleşme özelliklerinin yanı sıra çiftçilik, balıkçılık ve canavarları yenmek için zindan keşfi gibi birçok mekanik ile uğraşmanız gerekecek. Oyuncular, savaşta çeşitli yoldaşların yardımını alabilecek ve hatta onlardan birini evine yerleştirebilecek.

Rune Factory 5 PC Digital Deluxe Sürümü, temel oyunu ve Rune Factory 4‘ün kadrosuna dayalı 13 kıyafet içeren “Rune Factory 4 Marriage Candidates Outfit Set”i içerecek. Önümüzdeki haftalarda PC sürümüyle ilgili daha fazla ayrıntı ve oynanış için bizi takip etmeye devam edin!

Rune Factory 5 Nintendo Switch’te mevcut ve Mayıs ayında dünya çapında 500.000 satışı aştı.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.