Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Rubinum Metin2 Pvp Serverı Kapatıldı! Gameforge Türkiye`de ki Serverları Kapatacak mı ?

Gameforge, Metin2 pvp serverları kapatmaya başladı.

Gameforge tarafından Türkiye`de yayıncılara telif atılması ve metin2 pvp server yayını yapan Youtuberların videolarının silinmesi, kanallarının kapatılması ile ilgili daha önce haberimizi paylaşmıştık. Bu konu üzerinden kısa bir süre geçtikten sonra yeni bir gelişme yaşandı. Bilinen büyük metin2 pvp serverlardan biri olan Rubinum kapandı, görevlileri Discord kanalından ayrıldılar. Hemen ardından Metin2 Türkiye Topluluk Yöneticisi, Metin2 forumunda Rubinum serverının kendileri tarafından kapatıldığını ve mücadelelerinin artarak devam edeceğini söyledi.

metin2 rubinum

Konuyla ilgili Rubinum`dan serverın Gameforge tarafından kapatıldığına dair bir kaç Discord cevabı dışında herhangi bir açıklama gelmedi.  Gameforge`un uzun süredir pvp serverlara bir çare aradığı biliniyor. Özellikle Gameforge Türkiye yönetiminde yapılan çeşitli değişikliklerden sonra bu atakların gelmesi, Gameforge`un pvp serverlar konusu üzerine gidecek yeni bir ekibin görevlendirildiğini gösteriyor. Konu Turkmmo Forum kısmında da tartışılıyor. Rubinum tartışma konusuna gitmek için tıklayın.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

1 Yorum

 1. RubinumGerçekler

  Rubinum serveri bir kaç aydır maddi sıkıntı içerisindeydi
  .Buna rağmen itemci sitesine ep kodları atma zahmetine girmediler ve ne idiği belirsiz bir ‘Strangler’ isimli rütbesi belli olmayan biri oyunculara ep karşılığı çeviri yaptırdı.
  Bir dünya bedava ep dağıtıldı.
  Oyunun farklı dillere çevirinimi tamamlandıktan sonr . Rubinum yönetimi bilerek serverin telif yemesini sağladı.Tr comasıda bundan prim kasttı.
  En basit kanıt olarak başka büyük pvplerin telif yememesini görebilirsiniz. Bknz. Aeldra Wom3 ve para ihtiyacı olan bir server neden ep kodu satmaz?. Bu bilgileri server 1 gmsi regiaa dan aldım. Server2 nin en çok oynayanlarındandır. Twitch/regiaa dan geçmiş yayınlarını izleyebilirsiniz.
  Discord sunucusunda hiçbirşey bildirmezlerken epvpde rahat rahat takılıp sohbet ediyorlar.
  Bu bilgileri yayın. Bu insanların gerçek yüzünü paylaşın

  İlerde tüm çevirileri tam olup yeni açılacak Pvplere dikkat edin. Rubinum yönetimi açabilir. Eurus, Patiance,Eazy

  0
  0
  Cevap

Yorum Yaz

Email adresiniz yayınlanmayacak.

Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.