Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

RTX 3000 Serisi Kart Alana ‘Warhammer 40K Darktide’ Hediye!

Nvidia GeForce RTX 3060'tan itibaren 3000 serisinden herhangi bir kart satın aldığınızda, Warhammer 40K Darktide Imperial Edition'ın Steam versiyonu da hediye edilecek.

Nvidia GeForce RTX 3000 serisi ekran kartlarından satın alarak 650 TL değerindeki Warhammer 40K Darktide: Imperial Edition‘a ücretsiz olarak sahip olabilirsiniz. Evet, RTX 4000 serisi yavaş yavaş piyasaya sürülmeye başladı ancak RTX 3000 serisinin işi henüz bitmiş değil. Bu canavarların hala çalıştıramayacağı tek bir oyun bile yok.

İster Nvidia RTX 3000 serisindeki en iyi ekran kartı olan 3090 Ti’ı satın alın, ister daha ucuz ve bütçe dostu olan RTX 3060 satın alın. Bahsettiğimiz kampanya, RTX 3060’tan itibaren tüm seri için geçerli. Yalnızca, RTX 3050 ve RTX 3050 Ti’ın kampanyaya dahil edilmediğini sizlere hatırlatmış olalım. Yeni bir bilgisayar veya ekran kartı alırken, kampanyayı satıcınıza danışmayı unutmayın.

Warhammer 40K Darktide Tüm Nvidia Teknolojilerine Sahip

Warhammer 40K Darktide

Nvidia GeForce RTX 3000 serisi, Warhammer 40K Darktide için ideal bir seçim çünkü hem FPS değerinizi arşa çıkarmak için DLSS teknolojisi hem de fareniz ile oyun arasındaki gecikmeyi en aza indirmek için Reflex teknolojisi bu oyunda mevcut. Ayrıca, yansımalar ve küresel aydınlatma dahil olmak üzere oyunun ışın izleme ayarlarını çalıştırmayı da unutmayın!

Warhammer 40K Darktide – Imperial Edition, FPS oyunu için özel kıyafetler, silah kaplamaları ve diğer kozmetiklerin yanı sıra bir yığın premium para birimi de dahil olmak üzere bazı ekstra bonuslarla birlikte satışa sunuldu. Normalde 499 TL’den satışa sunulan oyunun bu premium versiyonunun değeri ise 650 TL. Hem sağlam bir ekran kartı hem de güzel bir oyuna aynı anda sahip olmak gibisi yok.

Bu tekliften yararlanmak için 8 Aralık 2022’ye kadar vaktiniz var ancak kodlar 9 Ocak 2023’e kadar kullanılabilir durumda olacak. Daha fazla bilgi için resmi Nvidia blog gönderisine göz atabilirsiniz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.