RTX 30 Serisi Dizüstü Bilgisayarlar İçin Game Ready Driver Yayınlandı

NVIDIA'nın yayınlamış olduğu en son güncelleme ile birlikte, yeni korku oyunu The Medium Işın İzleme (Ray Tracing) ve NVIDIA DLSS teknolojisini destekleyecek.

NVIDIA, yarın piyasaya sürülecek olan korku oyunu The Medium‘un yanı sıra bugün satışa sunulmuş olan yeni GeForce RTX 30 Serisi dizüstü bilgisayarlara destek sunan en yeni Game Ready sürücüsünü yayınladı. Yeni güncelleme ile birlikte korku oyunu The Medium, Işın İzleme ve NVIDIA DLSS teknolojisini kullanabilecek.

blank

Bloober Team tarafından geliştirilen The Medium yarından itibaren tüm PC ve konsollarda ki yerini alacak. Benzersiz bir korku oyunu deneyimi oyuncuları bekliyor olacak. PC için The Medium’un baskın atmosferi ve rahatsız edici ortamları NVIDIA DLSS ve Işın İzleme teknolojisi ile desteklenecek ve oyuncular bu harika korku oyununun içerisine dalış gerçekleştirebilecekler.

Game Ready’nin yeni güncellemesinin yanı sıra ayrıca ilk günden itibaren oyun, GeForce NOW bulut oyun sisteminde de yer alacak. Bu sayede üst düzey NVIDIA bilgisayarlarında Işın İzleme ve NVIDIA DLSS teknolojisi desteği ile birlikte oyunu oynayabileceksiniz. Oyunun hem Steam hem de Epic Games Store sürümleri GeForce NOW ile yayınlanıyor.

Son olarak, GeForce RTX 30 serisi dizüstü bilgisayarların tamamı RTX 3060, RTX 3070 ve RTX 3080 ekran kartları tarafından destekleniyor. Bu dizüstü bilgisayarlar, Dynamic Boost 2.0, WhisperMode 2.0, yeniden boyutlandırılabilir BAR (Resizable BAR) ve DLSS gibi yeni 3. nesil Max-Q teknolojilerine sahiptir.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol