RTS/FPS Karışımı Executive Assault 2 Bu Ay Çıkıyor

Executive Assault 2 çıkıyor.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
Loading...

Hesketh Studios bugün yeni RTS/FPS hybrid tarz oyunları Executive Assault 2’nin duyurusunu yaptı. İlgi çekici duran yapım 18 Ekim 2018 tarihinde Steam Erken Erişim programına dahil olacak.

Executive Assault 2’de epik uzay savaşları için kendi yıldız gemisi filolarınızı kurup komuta edebilecek, maden ve ticaret kaynaklarını yönetebilecek, istasyonlarını savunmak ya da diğer istasyonlara saldırmak için robotlar yaratabileceksiniz. Yani oyun FPS’nin yanı sıra bolca strateji öğesi de içerecek.

Executive Assault 2’nin Erken Erişim sürümünde sadece Skirmish ve Multiplayer modları olacak. Bunun dışında oyunda 60 kadar farklı teknoloji bulunacak. Bu teknolojilerin sayısı tam sürümde 100’e artırılacak. Ayrıca geliştirici ekip Erken Erişim aşamasının 6-12 ay arası süreceğini tahmin ediyor.

Oyunun son sürümünde ise tek kişilik bir campaign modunun yanı sıra harita düzenleyicisi, Protestor modu, daha fazla teknoloji ve yeni müzikler bulunacak. Ek olarak oyuna daha iyi bir kullanıcı arayüzü eklenecek ve ilk haline göre çok daha iyi bir versiyonla sunulacak.

Executive Assault 2’nin ilk tanıtım fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz, iyi seyirler!

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol