Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

RPG Oyunu Steelrising Ertelendi

Geliştirici Spiders, aksiyon RPG oyunu Steelrising'in ertelendiğini resmi olarak açıkladı.

Spiders, merakla beklenen aksiyon RPG oyunu Steelrising üzerinde çalışıyordu ve geçen yıl, oyunun PC ve konsollar için Haziran 2022’de çıkacağını belirtmişti. Bugün ise oyunun kesin olarak ertelendiğini öğrendik.

Geliştirici ekip dün, Steelrising için savaş mekaniklerini, çeşitli silahları ve alternatif tarih ayarlarını sergileyen detaylı bir oynanış fragmanı yayınladı. Bununla birlikte fragmanın yayınlanmasının ardından bir gün geçtikten sonra oyunun ertelendiği ortaya çıktı. Bunun yanı sıra oyun eski konsollara değil, piyasaya sürüldüğünde sadece PS5, Xbox Series X/S ve PC‘de mevcut olacak.

Steelrising Çıkış Tarihi Ne Zaman?

Steelrising
Oyun, Fransa’nın alternatif bir gerçekliğinde, Paris’te geçecek.

Steelrising, 8 Eylül 2022‘de çıkış yapacak. Oyun, Fransız Devrimi sırasında Paris’in alternatif bir versiyonunda geçecek. Bu gerçeklikte Fransa başkentindeki insanların yanı sıra Kral XVI. Louis’nin emrine tabi insansı robotlar da mevcut. Bu makineler şehri ve vatandaşlarını terörize ediyor ve biz, komutanına isyan eden ve Maria Antonina’nın korunmasını hedef olarak belirleyen Aegis isimli bir robotun rolünü üstleniyoruz.

Yeni yayınlanan oynanış fragmanına göre savaş mekanikleri, Sekiro: Shadows Die Twice‘ın fazlasıyla ilham almış gibi görünüyor. Aegis, tüfek gibi birkaç farklı silahı kuşanabilecek ve fan tarzında ilginç aletleri kalkan olarak kullanabilecek. Geliştirici, Paris’in çeşitli bölgelerinde hızlı bir şekilde gezinmek için hızlı seyahati onaylamış olsa da, etrafta dolaşmak için bir kanca da olacak. Oyunun Steam sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.