Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

RPG Efsanesi Rakion Yeniden Türkiye’de! Hem de Türkçe

2009 ila 2016 yılları arasında ülkemizde yayımlanan aksiyon RPG oyunu Rakion, yeniden Türkiye'ye geliyor. Sürpriz hediyelerin sunulduğu ön kayıt dönemi resmen başladı.

Ülkemizde 2009-2016 yılları arasında yayımlanan ve geniş bir oyuncu kitlesine hitap eden aksiyon-RPG oyunu Rakion, tekrar Türkiye’ye geliyor. İspanya merkezli Neosonyx tarafından geliştirilen oyunun yayıncı koltuğunda Lemon8games oturuyor. Rakion hem eski oyuncularını, hem de klasik RPG keyfini arayan yeni oyuncuları nostaljik bir maceraya davet ediyor.

Orijinal versiyonu ve tamamen Türkçe olarak yeniden Türkiye’de hizmet vermeye hazırlanan Rakion, RPG ve açık dünya oyun severleri cezbetmeyi amaçlıyor. 16 Nisan – 6 Mayıs arasında gerçekleşecek ön kayıt döneminde oyuncular için büyük sürprizler yer alıyor. Ön kayıt dönemine özel olarak 10.000 Rakion Nakit Kuponu, Özel Altın Küp, İksir Paketi, Güç Özel ve Lanetli Kurt (Canavar) gibi birbirinden değerli ödüller oyuncuları bekliyor.

Rakion Ön Kayıtları Değerli Hediyeler Sunuyor

Rakion online rpg

Açık dünya savaş oyunlarının en klasikleri arasında yer alan Rakion, Türkiye’de yayınlandığı dönemde büyük bir oyuncu kitlesine hitap etti. Derin hikayesi, geniş dünyası, keyifli savaş mekanikleri ve birçok farklı oyun modu ve Türkiye serverlarına özel etkinliklerle oyuncuların favori oyunları arasında yer aldı. Yeniden açılacak Türkiye sunucusu, eski Rakion tutkunlarını ve yeni oyuncularını 9 Mayıs’ta ağırlamaya hazırlanıyor.

Ön kayıt sürecinde kayıt yaptıran oyuncuların ödülleri 7 – 8 Mayıs tarihlerinde oyun hesaplarına gönderilecek. Ayrıca 7 Mayıs itibarıyla da oyun indirilebilir olacak ve böylelikle oyuncular sunucular açıldığı andan itibaren Rakion’u oynamaya başlayabilecekler. Orijinal versiyonu lokalize edilerek tamamen Türkçe olan Rakion’da Türk oyuncular, sevdikleri klasik RPG’yi kendi dillerinde oynayabilecekler.

Rakion’a ön kayıt yaptırmak ve değerli ödüllerle maceraya başlamak için bu adresi ziyaret edebilirsiniz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.