ROSE Online Şubat’ta Kapanıyor

Uzun soluklu MMORPG'de sona gelindi.

Her güzel şeyin mutlaka bir sonu oluyor ve maalesef MMORPG oyunları için de bu kaçınılmaz. Rush on Seven Episodes, nam-ı diğer ROSE Online 11 Şubat 2019 tarihinde oyunculara kapısını bir daha açılmamak üzere kapatacak. Duyuru oyunun dağıtımcısı WarpPortal kanadından gelirken, ROSE Online Facebook sayfasında sevilen MMO’da yolculuğun sonuna gelindiği bildirildi.

ROSE Online’da oyun içi eşya satışı yapan mağaza şimdiden kapanırken, hâlâ premium para birimlerine sahip olan kullanıcılar bunları diğer WarpPortal oyunları içinde kullanabilecek. WarpPortal, Ragnarok Online, Ragnarok Online 2, Record of Lodoss War Online, Dragon Saha ve Requiem gibi pek çok PC MMORPG oyununun dağıtımını üstleniyor. Premium birim transferleri 1 Mart 2019’da sona erecek, dolayısıyla elinizi çabuk tutsanız iyi edersiniz.

ROSE Online’da normalde 7 gezegen olacaktı ve genişleyecekti fakat bunu maalesef hiç başaramadı. Son yıllarda oyuncu sayısı giderek düşerken, yapımcılar da oyuna yeteri kadar ilgi gösteremedi. 2005 yılında çıkan 3D anime temalı MMO oyunu, Güney Kore pazarından Avrupa ve Amerika’ya açılan ilk yapımlardan birisiydi.

Güle güle ROSE Online!

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol