Romance Of The Three Kingdoms XIV Olumsuz Eleştirilerin Hedefi Oldu!

Romance of the Three Kingdoms XIV hızla olumsuz geri bildirimler almaya devam ediyor.

PlayStation 4 ve PC oyuncuları tarafından merakla beklenen Romance of the Three Kingdoms XIV bu sabah lansmana çıktı. Oyun lansmana çıktı çıkmasına ancak şu sıralar aldığı olumsuz geri bildirimler ile Steam’de adeta gömülüyor.

Oyuncuları ortaçağ temalı bir savaş dünyasına götüren Romance of the Three Kingdoms XIV aylardır merakla bekleniyordu. Simülasyon ve strateji oyun türleri arasında duyurulan yapım Steam’de 289.00 TL’lik fiyatı ile cepleri yakmaya devam ederken şuana kadar ‘çoğunlukla olumsuz’ olarak değerlendirildi.

Oyunun henüz eleştirmen inceleme puanları yayınlanmazken oyuncular yapımı titizlikle incelemeye koyuldular. İlk gelen incelemelerde oyunun içler acısı olduğu açıkça görülüyor.

Türkçe dil desteğine sahip olmayan oyunun yapılan incelemelerine göz attığımızda Çinli ve Koreli oyuncuların oyun hakkında oldukça uzun eleştiri incelemeleri yazdıkları görülüyor. Çinli ve Koreli oyuncular yaptıkları incelemeler de oyunu tavsiye etmediklerini belirtiyorlar.

Yapım şuana kadar Steam üzerinde toplam 675 inceleme almış ve bu incelemeler de ‘çoğunlukla olumsuz’ olarak değerlendirilmiş.

PlayStation 4 platformunda ise durumun tam tersi olduğunu söyleyebiliriz. Yapım 26 inceleme de 5 yıldız ile değerlendirlmiş.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol