Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Rollerdrome’un PS5 Özellikleri Tanıtıldı (Video)

Roll7'nin stilistik paten temalı üçüncü şahıs nişancı oyunu, dokunsal geri bildirim ve uyarlanabilir tetikleyiciler gibi PS5 özelliklerini nasıl uygulayacağını anlattı.

OlliOlli World geliştiricisi Roll7, yeni oyunu Rollerdrome‘u bir aydan uzun bir süre önce duyurdu ve o zamandan beri, paten temalı üçüncü şahıs nişancı oyunu, benzersiz teması ve stilistik grafikleri sebebiyle epey ilgi gördü.

Çarpıcı görsel estetiği, pürüzsüz ve kinetik hareketi ile birleşen savaş mekanikleri oyuncuların ilgisini çekmeyi başardı ve oyunun önümüzdeki ay lansmanından önce yayıncı Private Division, PS5 mekanikleri ile ilgili bazı yeni ayrıntılar paylaştı.

Rollerdrome Çıkış Tarihi Belli Oldu

Rollerdrome

Özellikle yeni bir fragman, Rollerdrome‘un konsolun benzersiz özelliklerini desteklemek için PS5’te sahip olacağı bazı özelliklere kısaca değindi. Oyun, DualSense’in dokunsal geri bildiriminin ve uyarlanabilir tetikleyicilerin yanı sıra üç boyutlu ses desteğini de içerecek. Bu özelliklerin uygulanmasını nasıl bekleyebileceğiniz konusunda daha fazla ayrıntı için aşağıdaki fragmana göz atabilirsiniz.

Her yarışmacının amacı, akrobatik paten numaralarını çok sayıda öldürme ile birleştirerek mümkün olan en yüksek puanı elde etmek. Oyuncu ilk maçına girerken Kara Hassan kimliğine bürünecek. Amacınız ise rütbenizi yükseltmek ve şampiyon olmak olacak, yani hayatta kalacaksınız. Rollerdrome tek oyunculu bir oyun olmasına rağmen hikaye kısmını bitirdikten sonra, çevrimiçi lider tabloları ile sahada hakimiyetinizi kurabileceksiniz.

Rollerdrome 16 Ağustos’ta PS5, PS4 ve PC için çıkacak. Oyunun Türkiye fiyatı henüz açıklanmadı ancak oyunun fiyatı 30 dolar olarak belirlendi. Bunun yanı sıra Steam kullanıcıları ve PlayStation Plus aboneleri lansmandan sonraki ilk iki hafta içinde oyunu özel bir indirim ile 20 dolar karşılığında satın alabilecek.

YouTube video

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.