Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Roller Champions 1. Sezon: Disco Fever Yayınlandı

Bunun yanı sıra Ubisoft, oynaması ücretsiz oyununun artık Epic Games Store üzerinden PC'de ve eShop aracılığıyla Nintendo Switch'te de mevcut olduğunu doğruladı.

Roller Champions, duyurulmasından yıllar sonra ve birkaç ertelemeden sonra nihayet kısa süre önce piyasaya sürüldü ancak lansmanı tüm platformları kapsamıyordu. Örneğin, Ubisoft tarafından Nintendo Switch oyuncularına, oynaması ücretsiz çok oyunculu oyunu almak için bir süre daha beklemeleri gerektiği söylenmişti.

Roller Champions 1. Sezon ile oyun tüm platformlarda nihayet yayınlandı. Dün Twitter’ı kullanan Ubisoft, oyunun artık Nintendo Switch’te çıktığını resmen doğruladı. Aynı zamanda oyun, daha önce yalnızca Ubisoft Store üzerinden sunuluyordu fakat bugün itibarıyla Epic Games Store üzerinden PC’de de mevcut. Tüm bunların yanı sıra ilk sezon güncelleme notları da açıklandı.

Roller Champions 1. Sezon Güncelleme Notları

Roller Champions

Roller Pass ile zafere doğru ilerleyin ve efsanevi süperstar kıyafetleri de dahil olmak üzere heyecan verici ödüller kazanın. Roller Pass’i 1000 Wheels ile oyun içi satın alabilir ve tüm seviyelerin kilidini açarsanız 1000 Wheels’i geri kazanabilirsiniz. Disco Fever ile başlayan sezonlar iki ay sürecek. Maçları tamamlayarak, günlük bonusunuzu talep ederek ve sponsor sözleşmelerini tamamlayarak Roller Pass’i ilerletebilirsiniz.

Bunun yanı sıra yeni bir zaman sınırlı modu ile kaykay parkındaki yeni mini oyunları ve daha fazlasını keşfedin. Günlük bonus sistemi de geri geldi, Twitch dropları yenilendi ve elbette yepyeni ve daha uzun bir Roller Pass için daha fazla tecrübe puanı kazanabilirsiniz. Son olarak arkadaşlarınızı Roller Champions oynamaya davet edin ve ikiniz de harika ödüller kazanın.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.