Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Rockstar’ın GTA 6 Radyo İstasyonları İçin Synthwave Sanatçıları Tuttuğu Bildiriliyor

Rockstar Games'in GTA 6 için bazı girişimlerde olduğu bildirildi.

Uzun bir süredir GTA hayranları yeni oyunla ilgili yeni bilgilerin yanı sıra Rockstar Games tarafından resmi duyuru bekliyor. Henüz oyunla ilgili resmi bir açıklama elbette gelmedi ancak bugün Rockstar’ın GTA 6 radyo istasyonları için synthwave üreticileriyle iletişime geçtiğini gösteren yeni bir ipucumuz var.

Rockstarın GTA 6 Radyo İstasyonları İçin Synthwave Sanatçıları Tuttuğu Bildiriliyor

Büyük bir ihtimalle bir sonraki GTA oyunundan bir kaç yıl uzaktayız, ancak oyun hakkında internette tonlarca söylenti var. Ancak çoğu sızıntı oyunun 80’li yıllarda Vice City’de olacağını ve sadece GTA Vice olarak adlandırılacağını iddia ediyor. Elbette bunlar sadece söylentiden ibaret olduğundan oyunun tam adını Rockstar Games resmi duyurusunu yaptığında öğreneceğiz.

Bugün, bu sızıntıları ve söylentileri destekleyen başka bir ipucumuz var. Silinen bir tweet’te San Francisco Körfez Bölgesi’nden Peter Brian Rice’ın bir synthwave projesi olan Vector Hold, synthwave sanatçılarının GTA VI müzik izni için iletişime geçildiğini ve GTA VI’nın Vice City’de gerçekleşeceğini ortaya koyuyor.

Bununla birlikte, eğer oyun gerçekten 80’lerin Miami’sinde geçiyorsa en büyük müzik seçimi kesinlikle synthwave olacaktır.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.