Rockstar Oyuncuları Red Dead Online Betası İçin Uyardı

Red Dead Online'da karakterleriniz silinebilir.

Rockstar Games Red Dead Online oyuncularını uyardı ve betada kaydedilen ilerlemenin kalıcı olmayabileceğini ifade etti.

Red Dead Online’ın betası dün başlarken, ilk dalga oyuncular da açılışı yaptı. Oyunun bu sürümü aslında uzun süredir bekleniyordu ve tam da insanlar Red Dead Redemption 2’yi yavaş yavaş bitirirken, Rockstar Games Red Dead Online’ı yayınladı.

Günümüzde pek çok oyunun beta sürümü pazarlama amacıyla oyunculara sunuluyor ve gerçekten anlamlı testler yapılmıyor. Red Dead Online ise bu şekilde olmayacak. Rockstar’a göre Red Dead Redemption 2’nin online beta sürümü gerektiği sürece betada kalacak. Bu haftalar da, aylar da sürebilir. Amaç ise tam ve herkesin eğlenebileceği bir deneyim yaratmak.

Rockstar Games kullanıcılardan gelen geri bildirimler üzerine Red Dead Online’ı geliştireceklerini ve daha stabil hale getireceklerini dile getirirken, betada kaydedilen ilerleme ise gelecekte kaybolabilir. Dolayısıyla siz de oyuna başladıysanız ilerleyen zamanlarda hayal kırıklığına uğramamak adına buna hazırlıklı olun.

Bir diğer deyişle, Red Dead Online’daki karakterinize ve kaydettiğiniz ilerleyişe çok fazla bağlanmayın.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol