RockShot Artık Türkçe Olarak Oynanabilir!

RockShot'a gelen güncelleme ile oyuncular Türkçe dil seçeneğine kavuştu.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
Loading...

4 Haziran 2018’de Steam’de Erken Erişime açılan RockShot, oyunculara ücretsiz bir şekilde çok oyunculu olarak eşsiz bir deneyim sunuyor.

Oyun yayınlandığı zaman başlangıçta İngilizce ve Almanca dil seçeneğine sahip olarak karşımıza çıkmıştı. Tamamen ücretsiz olarak oyun severlere sunulan RockShot, oyunculara çılgın oyun modları, sıra dışı silahlar ve savaş alanları sunuyor. Soleid tarafından geliştirilen yapımın yayıncı koltuğunda Gameforge yer alıyor. Oyuna gelen yeni güncelleme ile çok sayıda yenilik yapılırken, dil seçeneği olarak da Türkçe, Fransızca ve Lehçe eklenmiş oldu. Özellikle Türk toplumuna ilgi gösteren Gameforge, Türkçe dil desteğini oyuna getirerek Türk oyunculardan olumlu geri bildirimler almayı hedefliyor.

Lansmandan bu yana RockShot’a yeni haritalar, yeni silahlar, ücretsiz yükseltmeler ve hediyelerde bu güncelleme ile eklenmiş oldu.

Güncelleme ile oyuna eklenen yenilikler şöyle:

  • Yeni haritalar: Eski Egemenlik, Acemi Birliği, Donanma Üssü ve Rocky Dağları
  • 2018 Dünya Kupası için kostüm içeriği
  • Yeni etkinlik modu: Close Quarters
  • Mod seçimi: Drill, RAID ve Etkinlikler
  • Genişletilmiş dil desteği: İngilizce, Almanca, Fransızca, Lehçe ve Türkçe

Oyuna daha önce gelen güncellemeler ile de sunuculardaki bağlantı sorunları tamamen çözüldü. Ayrıca oyuncular tarafından eleştirilen ‘Play to Win’ içeriği de kaldırıldı. Metin2, SoulWorker ve SKILL ile tanınan Gameforge, oyuncuları RockShot oynamaya davet ediyor.

Tamamen ücretsiz olan RockShot, Steam’de dağıtılıyor.

Dilerseniz buradan da RockShot’da kullanabileceğiniz keylere ulaşabilirsiniz.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol