Rocket League Sideswipe Sezon 1 Başladı

Rocket League Sideswipe'ın 1. Sezonu başladı ve orijinal Rocket League ile bir geçiş etkinliğinin tanıtımıyla aynı zamana denk geldi.

Epic Games ve Psyonix, Rocket League Sideswipe Sezon 1‘in artık mobil oyunda oynanabileceğini duyurdu. Rocket League’in basitleştirilmiş bir yan ürünü olan Sideswipe, kasım ayının ortasında Google Play ve Apple App Store‘da piyasaya sürülmesinden bu yana sezon öncesi dönemdeydi.

Ana oyunun geçmiş tanıtım videolarından bazılarına benzer renkli bir sinematik fragman eşliğinde Rocket League Sideswipe Sezon 1, perşembe günü başladı. Yani artık Sideswipe Sezon 1 Rocket Pass ilerlemesinin ücretsiz ve premium ödüllerini kazanabilirsiniz. Ayrıca sezon öncesi dönemde kazanılan rekabetçi dereceleri de sıfırlandı.

Rocket League Sideswipe Sezon 1 Neler Sunacak?

Rocket League Sideswipe Sezon 1

En dikkate değer oyun içi değişiklik, Rocket League’in kendisiyle bir geçiş olan Sideswipe’ın açılış etkinliğinin tanıtılması oldu. Rocket League Sideswipe etkinlik zorluklarını tamamlamak, Rocket League’de Nuhai Inverted Wheels ve Wow Goal Explosion’ın kilidini ücretsiz olarak açacak, hem halihazırda oynayanlar hem de mobil oyunu denemek isteyenler için güzel bir ödül.

Rocket League PS5 ve Xbox Series X/S sürümleri henüz çıkış yapmamış olsa da, Sideswipe başlı başına tamamen ayrı bir oyun. Bu nedenle, Psyonix ve Epic’in ilk oyun içi etkinliği için orijinal oyuna geri bağlaması mantıklı. Rocket League Sideswipe Sezon 1‘deki Rocket League Geçiş Etkinliğinin konsol ve PC oyuncularını mobil oyuna başlatmak için yeterli olup olmadığını yalnızca zaman gösterecek, bakalım mobil oyun başarılı olabilecek mi?

Avatar of Mert Doğan
Ege Üniversitesi Reklamcılık bölümünde okuyan ve oyun sektörüne yıllardan beri yoğun ilgi duyan Mert, 1 yıldır Turkmmo'da içerik üretiyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol