Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Roblox, Honda Araçların Tümünü Oyundan Kaldırdı

Bir Roblox oyuncusu, Honda ve Acura araçlarının artık garajında bulunmadığını ve araçlarının parasının da iade edildiğini fark etti.

Bir Roblox oyuncusu, Honda ve Acura araçlarına ulaşamadığını ve araçlar için ödediği paranın kendisine iade edildiğini öğrendi. Günlük 60 milyondan fazla aktif kullanıcısı bulunan devasa bir oyun yapma platformunun markaların ilgisini çekmemesi mümkün değil. Bu sebeple, oyundan bir markanın araçlarının kaldırılması da gündem oldu haliyle.

Son zamanlarda oyunun Toyota markalı tüm arabaları kaldırmayı seçmesi birçok oyuncuyu şaşırttı. Oyundaki ismi SnakesShedThereSink olan bir oyuncu, bir yarış oyunu olan Greenville’i yüklediğinde benzer bir sorunla karşılaştığını açıkladı. Elysion Arete (Sport) ve Elysion Slick Hatchback (Type-R Limited Edition) otomobillerine ulaşamayan oyuncu, durumu Reddit’te paylaştı.

Popüler Araba Markaları Roblox’tan Silindi

Roblox, Honda Araçların Tümünü Oyundan Kaldırdı

Büyük araba markalarının oyundan kaldırıldığı haberi bir anda gündeme oturdu ve birçok oyuncu arabalarını kontrol etmeye başladı. Ayrıca araba satışı yapan bayileri de kontrol eden oyuncular Toyota, Lexus, Daihatsu, Honda ve Acura marka araçları bulamadı. Markalar hâlâ filtreleme seçenekleri arasında yer alsa da, sonuçlar tamamen boş.

Şirketten resmi bir açıklama gelmedi ancak araçların lisanslarının süresinin dolması nedeniyle Honda ve diğer otomobil üreticilerinin oyundan silindiğini tahmin ediyoruz. Diğer araba markaları veya başka popüler markaların oyundan kaldırılıp kaldırılmayacağı henüz belli değil. Daha fazla bilgi için bizleri takipte kalmayı unutmayın!

İlgili Yazılar

Roblox’tan Radikal Karar: Ücretsiz Ticaret Yasak!

Bu Ücretsiz Roblox Oyunu, CS2’yi Solladı

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.