Roblox Genius Simulator Redeem Kodları

Roblox Genius Simulator için ücretsiz olarak alabileceğiniz redeem kodları yayınlandı.

Roblox, bir video oyununun görsellerini umursamayan oyuncular için harika bir yerdir. Hepsi tek bir platformda bulunan yüzlerce eğlenceli oyun var.

Roblox Genius Simulator

Genius Simulator’da dünyanın en zeki dahisine dönüşmek üzeresiniz. Oyunun dünyasını, yeni alanları keşfedin, düşmanlara karşı savaşın ve her şey hakkındaki bilginizi genişletin. Roblox oyunlarının çoğuna benzer şekilde, Genius Simulator için de ücretsiz ödüllendirme kodları mevcuttur. Yapmanız gereken tek şey, kodu son kullanma tarihinden önce kullanmak ve birden fazla oyun içi ödül almaktır.

Burada, bu ay için aktif Genius Simulator kodlarının tam listesine göz atabilirsiniz. Şu anda, oyunculara ücretsiz IQ ve sınırlı süreli şans veren dört kod bulunmaktadır.

  • Jeffblox: Oyun içerisindeki şansınızı otuz dakikalığına 2 katına çıkarır.
  • 1k members: 1000 IQ
  • Lucky Duck: Oyun içerisindeki şansınızı bir saatliğine 2 katına çıkarır.
  • Big Brain: 10.000 IQ

Genius Simulator’da ilk kez bir kod kullanacaksanız, size yardımcı olabiliriz. Oyuna girdikten sonra, ekranda Twitter simgesi olan mavi bir “Kodlar” düğmesini görebilirsiniz. Üzerine tıklayın ve içinde boş bir kutu bulunan yeni bir pencere açılacaktır. Sadece kodu kutuya yazın ve ödüllerinizi alın. Ücretsiz ödüllerinizi alabilmek için kodu doğru ve son kullanma tarihinden önce yazdığınızdan emin olun.

Roblox artık Xbox One, Xbox Series X, Xbox Series S, PC ve Mobil’de ücretsiz olarak oynanabilir.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol