Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Road 96 Mile 0 Duyuruldu: Hikayeli Ritim Oyunu Olacak!

Road 96'nın yan oyunu diyebileceğimiz Mile 0, ana oyundan tanıdığımız Zoe ve Kaito'ya odaklanacak ve oyuncular iç dünyalarına dayanan ritim tabanlı oyunları deneyimleyebilecek.

Road 96 geliştiricisi DiGixart, dallanıp budaklanan anlatı macera oyununa bir yan oyun duyurdu. Road 96 Mile 0, Xbox Series X/S, Xbox One, PS4, PS5, Nintendo Switch ve PC için 4 Nisan‘da piyasaya sürülecek. Steam‘de sayfası açılan oyunun fiyatı henüz belli olmasa da, istek listenize ekleyebilirsiniz.

Hikaye, Road 96‘dan tanıdığımız, babası Petrol Bakanı olan Kaito ve fakir Colton City’de doğan, zengin bir yaşam tarzına öncülük eden Zoe isimli iki gence odaklanacak. Karakterlerimiz bir şekilde yakınlaşacak ve sonunda Zoe ülke ve babası hakkında hoş olmayan ayrıntılar keşfedecek. Bizim maceramız da tam olarak bu noktada başlayacak.

Road 96 Mile 0 Ritim Tabanlı Olacak

Road 96 Mile 0 Duyuruldu: Hikayeli Ritim Oyunu Olacak!

Zoe’nin neden evini terk ettiğini göstermenin yanı sıra Road 96 Mile 0, ana oyundaki sıkıntılara yol açan olayları da detaylandıracak. Eşsiz bir oynanış mekaniği ile Zoe ve Kaito, ritim bazlı bölümler olarak ortaya çıkan iç dünyalara sahip olacak. Karakterlerimizin iç dünyalarına geçtiğimizde ritim tabanlı ve müzik odaklı bir oynanış ile karşı karşıya kalacağız.

Bu, iki arkadaş arasında yaşanan çatışma ve fikir ayrılığıyla ilgili bir öykü olacak; Zoe ve Kaito normalde ayrı dünyaların insanları ama dostluk bağları çok güçlü olacak. Bir sürü zorlukla karşılaşacak olsalar da bunların üstesinden gelebilecekler mi? Bu, size bağlı olacak. Ritim tabanlı oynanış sekansları sırasında, seçimler yapıp ilerlemeye devam ederek ya da engellerden kaçarak bu güzel psikedelik deneyimler içerisinde yolunuzu bulmanız gerekecek.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.