Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Riven Remake’in Çıkış Tarihi Açıklandı: İşte Yeni Video

Cyan'ın ilk oyunu Myst'in yeniden yapım sürümü olarak karşımıza çıkan Riven remake, en yeni teknolojilerle beraber destekleniyor.

Geliştirici Cyan stüdyosu, Riven: The Sequel to Myst‘in yeniden yapım sürümü olan Riven Remake’in çıkış tarihini açıkladı. Ortaya çıkan bilgilere göre bu sürüm 25 Haziran tarihinde piyasaya sürülecek. Oyun PC, Mac, Quest 2 ve Quest 3 platformları için çıkışını gerçekleştirecek. Oyunun PC sürümü Steam ve GOG üzerinden yayınlanmaya hazırlanıyor.

Sanal gerçeklik başlıklarına da gelmeye hazırlanan bu yapımın Quest 2 ve Quest 3 sürümleri %11’lik bir indirimle satışa sunulacak. Oyunun VR paketi 35 dolara sahip olacak. Bunun dışında PC ve Mac kullanıcıları ise sadece sınırlı bir süre için %10’luk indirim alabilecek. Bu sayede oyunu ön siparişi verenler daha ucuza sahip olabilecek.

Riven Remake 97’de Çıkan Oyunun Yeni Sürümü

Cyan’ın ilk oyunu Myst’in yeniden yapım sürümü olarak karşımıza çıkan Riven remake, en yeni teknolojilerle beraber destekleniyor. Eski bir seri olarak karşımıza çıkan bu yapım hayranları memnun edecek gibi görünüyor. Açıklanan detaylara göre burada yer alan bulmacalar daha üst bir seviyeye ulaşıyor ve çürüyen bir dünyada kendimizi bulmaya hazırlanıyoruz.

Riven Remake

Oyuncular 1997 yılının en çok satan oyununun yeniden yapım sürümü ile karşı karşıya. Sıfırdan oluşturulmuş ortamlar, bulmacalar ve genişletilmiş sistemler hayranların dikkatini çekecek türden. Kullanıcılar burada dikkat çekici bir dünyayı keşfetmeye hazırlanıyor, arka planda yer alan hikayeyi ortaya çıkarmaya çalışıyor ve ilk etapta kolay daha sonrasında ise zorlu bulmacalarla mücadeleye giriyor.

Riven remake’in aynı zamanda çıkış tarihini belirten yeni bir fragmanı yayınlandı. Diğer taraftan oyunu sanal sürümleri temsil eden yeni videoyu da aşağıdan izleyebilirsiniz.

PC sürümü
Quest sürümü

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.