Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Ritim Tabanlı Oyun Soundfall Çıkış Yaptı

Üç gün önce 11 Mayıs'ta lansmanı yapılan renkli yeni ritim tabanlı zindan paletli yağmacı nişancı oyunu Soundfall, yerel ve çevrimiçi işbirliğinde 2-4 oyuncu desteğiyle çıkış yaptı.

Küçük stüdyo Drastic Games tarafından geliştirilen yeni zindan paletli gizlilik oyunu Soundfall, 11 Mayıs’ta yayınlandı. Oyuncular, Symphonia dünyasını Discord’un yozlaştırıcı güçlerinden korumak için çağrılan müzisyenler olan Uyum Muhafızlarının rollerini üstlenecek. Geliştiricileri tarafından zindan tarayıcısı ve yağmacı nişancının bir melezi olarak tanımlanan oyun, şimdiden çokça beğenildi.

Çevrimiçi çok oyunculu oyun konsol oyunları için standart hale gelmeden önce, kanepede işbirliği hemen hemen birçok oyunun standart bir özelliğiydi. Zamanla daha az yaygın hale gelse de, birkaç oyun yerel kooperatifi canlı tutmaya devam etmeye kararlı. Bunlardan birisi olan Soundfall birden fazla platformda piyasaya sürülmesiyle şaşırttı. Oyun, PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Nintendo Switch, Xbox One ve Xbox Series X/S’de mevcut.

Soundfall Eşli Oynanış Desteğine Sahip

Soundfall
Ritim tabanlı oyun 50 TL karşılığında EGS ve Steam’de mevcut.

Oyuncular tek başına maceraya atılma seçeneğine sahipken, Soundfall ayrıca 2-4 oyunculu yerel ve çevrimiçi işbirliği desteği ile çıkış yaptı. İşbirliği ne yazık ki çapraz platform olmasa da, PlayStation ve Xbox’ta çapraz nesil olacak ancak oyunun ana özelliği ritim tabanlı oynanışı oldu. Oyuncuların, daha güçlü saldırılar gerçekleştirmek için hareketlerini müziğin ritmiyle zamanlaması gerek.

Soundfall’ın renkli sanat tasarımıyla eşleştirildiğinde, bu görsel-işitsel gösterinin oldukça etkileyici bir görüntüsünü oluşturacak. Öne çıkan şarkılar, lisanslı müzik ve orijinal bestelerin bir karışımı. PC kullanıcıları ayrıca kendi müziklerini oyuna aktarabilecek ve en sevdikleri ritimlerle savaşabilecek. Ne yazık ki, bu özellik konsol oyuncuları için mevcut değil ve geliştiricilerin daha sonraki bir tarihte uygulamayı planlayıp planlamadıkları konusunda bir bilgi yok.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.