Risk of Rain 2’nin İlk İçerik Güncellemesi Yarın Yayınlanacak!

Risk of Rain 2 yarın güncelleme alacak.

28 Mart 2019’da Steam’de bilgisayar oyuncularının karşısına çıkan ve kısa sürede 1 milyondan fazla kopya satışı yaparak beklentiyi karşılamayı başaran Risk of Rain 2 yarın ilk içerik güncellemesini alacak.

Hopoo Games imzası ile geliştirilen ve Gearbox Puslishing tarafından yayınlanan Risk of Rain 2, PC platformuna özel olarak geliştirildi. Steam’de oyuncular tarafından ‘çok olumlu’ olarak değerlendirilen yapımda oyuncular birbirinden farklı bölümlerde ilerliyor karşılarına çıkan engelleri aşarak bölüm sonlarına ulaşmaya çalışıyorlar. 1 milyon barajını geçtikten sonra oyuncuların ilgisini karşılıksız bırakmak istemeyen geliştirici ekip ilk içerik güncellemesini yarın oyuncularına sunacak.

Steam’de erken erişim oyunu olarak oynanmaya devam eden Risk of Rain 2, güncelleme ile oyuncuların ‘Rex’ adında yeni bir karakter sunacak. Bir bitki ve robot melezi olarak karşımıza çıkacak olan Rex, diğer karakterlerden tamamen farklı bir yapıda olacak.

Güncelleme ile oyuna yeni içerikler de eklenecek. Oyuncular ilk içerik güncellemesi ile yeni özelliklere ve yeni ekipmanlara da kavuşabilecekler. GamingBolt’un haberi ile edindiğimiz bilgiler doğrultusunda yapım güncelleme ve notlarını 25 Haziran yani yarın paylaşacak.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol