Risk of Rain 2’nin 2.0 Güncellemesi Yayınlandı!

Risk of Rain 2'nin PC sürümü ücretsiz bir güncelleme aldı.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
blankLoading...

28 Mart 2019’da PC platformunda oynanmaya başlanan Risk of Rain 2, 2 Eylül itibari ile de konsollara gelmişti. Erken erişim sürecinde oynanmaya devam eden yapım Steam üzerinde 2.0 güncellemesi aldığını duyurdu.

blank

Steam üzerinde oldukça beğenilen Risk of Rain 2, 2 Eylül itibari ile konsollarda da oynanmaya başlandı. Oyuna gelen tüm güncellemeler ile konsollara çıkış yapan Risk of Rain 2, 17 Eylül’de de yeni bir güncelleme aldı. Steam topluluk sayfası üzerinden duyurulan güncelleme 2.0 sürüm eşliğinde karşımıza çıktı. Erken erişim oyunu olarak oynanmaya devam edilen yapım yeni içerikler aldı.

Steam üzerinde yapılan duyuruya göre oyunun ikinci ana içerik güncellemesi olan 2.0 yayınlanmış. Oyun içerisine yepyeni içerikler getiren 2.0 güncellemesi ile yaşam kalitesi de iyileştirilirken, bazı değişiklikler de oyunculara sunuluyor.

Değiştirilebilir yetenekleri de karşımıza çıkaran geliştirici ekip aynı zamanda değiştirilebilir skinleri de deneyimlememize izin veriyor. Şuanda bilgisayar platformunda indirilebilir olan 2.0 sürüm numaları güncelleme yakında konsol platformu oyuncularına da sunulacak. Güncelleme içerikleri konsollar ile aynı olacak.

Güncellemenin başlıca özellikleri şöyle:

  • Yeni beceriler
  • Yeni skinler
  • Yeni sınıflar

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol