Rising Storm2: Vietnam Ve ABZU Epic Games Store’da Ücretsiz Oldu

Epic Games Store bu hafta Rising Storm 2: Vietnam ve ABZU oyunlarını ücretsiz olarak kullanıcılarına sunuyor.

Her hafta kullanıcılarına ücretsiz oyunlar sunmaya devam eden Epic Games Store bu hafta Rising Storm 2: Vietnam ve ABZU oyunlarını ücretsiz olarak 15 Ekim 2020 tarihine kadar Epic Games hesabını ile giriş yaparak alabilirsiniz.

Epic Games Store’un ilk olarak ücretsiz verdiği oyun bir aksiyon, strateji oyunu olan Rising Storm 2: Vietnam. Antimatter Games tarafından geliştirilen ve Tripwire Interactive tarafından geliştirilen oyunda Vietnam’ın soğuk savaş dönemine gidiyoruz. 64 oyuncuya kadar desteklenen 20’den fazla haritada ABD Ordusu ve Deniz Kuvvetleri’nin yanı sıra PAVN/NVA, NLF/VC ve Avustralyalılar ve ARVN kuvvetleri de olmak üzere toplamda 50 silahtan fazla 4 uçurulabilen helikopter ve birçok araç gereç bulunuyor. Oyunculara karşı oynayacağınız bu oyunda isterseniz arkadaşlarınız ile birlikte oynayabilirsiniz.

Epic Games Store’un ücretsiz olarak verdiği bir diğer oyun ise ABZU. Giant Squad tarafından geliştirilen ve 505 Games tarafından yayınlanan ABZU, Journey ve Flower oyunlarının sanat yönetmini tarafından tasarlanmış olan muhteşem bir su altı macera oyunudur. Kendinizi gizemli, rengarenk ve hayat dolu bir okyanus dünyasına bırakın. Dalgıç olarak suda zarif yüzme kontrollerini kullanıp akrobasi hareketleri yapın. Gerçek canlılara dayalı yüzlerce benzersiz türü keşfedin ve zengin deniz yaşamıyla güçlü bir bağlantı kurun. Size, birbirlerine ve avcılara yöntemsel olarak karşılık veren binlerce balık sürüsüyle etkileşim kurun. Destansı deniz manzaralarını seyredin ve eşine rastlanmamış ayrıntılar içeren su ekosistemlerini keşfedin.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol