Rising Storm 2: Vietnam Türkçe Dil Desteğiyle Gelecek

Rising Storm 2: Vietnam resmi olarak Türkçe dil desteği alacak.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
Loading...

Antimatter Games ve Tripwire Interactive ortaklığında geliştirilen ve Tripwire tarafından yayıncılığı üstlenilen Rising Storm 2: Vietnam oldukça gerçekçi savaş maçlarına ev sahipliği yapacak. Savaş simülatörleri konusunda arayışta olan FPS severlerin muhakkak göz atması gereken yapım, Techno Game işbirliği ile resmi olarak Türkçe dil desteğine sahip olarak piyasaya çıkacak. Oyunun çıkış tarihi resmi olarak duyurulmadı. Şimdilik elimizde sadece Steam sayfasındaki 2017’nin İkinci Çeyreği ibaresi bulunuyor. Eğer çeviri çalışmaları oyunun çıkışına yetişirse, ilk gününden itibaren Türkçe dil desteği yardımıyla savaş meydanlarına inmeye başlayabilirsiniz.

Oyun ön siparişe açık durumda ve Steam mağazası üzerinden % 25 indirimle Digital Deluxe versiyonunu satın alabilirsiniz. Şu anki fiyatı 36.75 Türk lirası olarak belirlenmiş.

Vietnam’ın tehlikeli savaş alanlarında 64 kişilik maçlara çıkabilecek ya da 16 kişilik çatışmalarda dönemin en önemli silahlarını ve helikopterlerini kullanabileceksiniz. Gerçekçi savaş simülasyonlarından hoşlanıyorsanız buraya tıklayarak Steam mağazasındaki sayfasına gidebilirsiniz. Yalnız PC platformu için piyasaya çıkacak olan oyunun resmi internet sitesini http://www.rs2vietnam.com/ adresine giderek ziyaret edebilirsiniz.

Oyunun duyuru fragmanını aşağıdaki ekranda izleyebilirsiniz.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol