Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Rise of the Ronin’den Yeni Geliştirici Günlüğü Geldi

Rise of the Ronin için çıkışına günler kala Rise as One adlı yeni bir geliştirici günlüğü yayımlandı. Oyundan yeni detaylar yer alıyor.

Yayıncılığını Sony Interactive Entertainment ve geliştiriciliğini Team NINJA ekibinin üstlendiği Rise of the Ronin için yeni geliştirici günlükleri yayınlanmaya devam ediyor. Şimdi ise “Rise as One” adındaki yeni video oyundan çeşitli detayları açığa çıkarıyor ve aynı zamanda geliştirici ekipten birtakım yorumlamaları bizlere sunuyor.

Açık dünya aksiyon macera deneyimini bizlere sunmayı hedefleyen Rise of the Ronin çok beklenen yapımlar arasında bulunuyor. Oyun içerisinde açık dünyada gezip tozabiliyor ve farklı bölgelere doğru ilerleyebiliyoruz. Aynı zamanda bu bölgeleri keşfedebiliyor ve karakter odaklı bir yapının burada olduğundan bahsedebiliyoruz. Karakterimizi geliştirebileceğimiz ve diğer taraftan elimizdeki kılıcı savurabileceğimiz yapımda, samuray olma yolunda ilerleyebiliyor ve hem saldırı hem de savunma mekanikleri üzerinde usta olmaya çalışıyoruz.

Rise of the Ronin Çıkışına Günler Kaldı

Nioh ve NINJA GAIDEN’ın arkasındaki tecrübeli stüdyo Team NINJA’dan bizlere sunulacak olan Rise of the Ronin, 1863 yılındaki Japonya tarihini bizlere tanıtmak istiyor. Oyunda Tokugawa Şogunluğu‘nun hükümdarlığından üç yüzyıl sonrasını konu alan bir hikaye bulunuyor ve bu hikaye etrafında biz de ilerlemeye çalışıyoruz. Ülkede iç karışıklığın bulunduğu, savaşın, hastalığın ve siyasi huzursuzlukların yer aldığı bir ortam bulunuyor.

RXNig93RRhK268Qq3T7DZU 1200 80

Japonya’nın kaderinin elimizde bulunduğu ve yapacağımız hamlelere göre değişkenlik gösteren bir hikaye yapısının bulunduğu bu yapımda isimsiz bir savaşçı olarak yer alıyoruz. Bu savaşçı elimizdeki kontrollerle beraber büyük bir kahraman haline gelmeye başlayacak ve aksiyon rol yapma deneyimiyle beraber 19. yüzyıl Japonyası’nda bir destan yazmaya hazırlanacağız. Oyun 22 Mart tarihinde PlayStation 5 konsolları için piyasaya sürülecek.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.