Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Rise of the Ronin Ön Siparişe Açıldı: İşte Türkiye Fiyatı

Türkçe altyazı desteği ile piyasaya sürülecek olan Rise of the Ronin ön siparişe açıldı. Mart 2024'te çıkacak oyunun standart sürümü 1.499 TL.

Ninja Gaiden ve Nioh’un geliştiricisi Team Ninja tarafından yapılan Rise of the Ronin ön siparişe açıldı. Sony tarafından PlayStation 5 konsoluna özel olarak yayımlanacak olan aksiyon – macera oyunu, 22 Mart 2024 tarihinde Türkçe dil desteği ile piyasaya sürülecek.

Rise of the Ronin’i şimdiden PS Store üzerinden satın almak isteyen kullanıcıların standart sürüm için ödemesi gereken tutar 1.499 TL olacak. Tam oyunun yanı sıra İga Ninjası Sopası, Toyokuni Çift Kılıcı ve Dijital sanat kitabı gibi öğeler içeren dijital deluxe sürümün fiyatı ise 1.699 TL olarak belirlendi.

Rise of the Ronin’in Türkiye Fiyatı 1.499 TL Oldu

Oyunun Avrupa fiyatına baktığımızda ise 80 euro olduğunu görüyoruz. Türkiye için belirlenen rakam ise güncel kur ile 47 euroya tekabül etmekte. Bu anlamda iyi bir bölgesel fiyatlandırmanın yapıldığını söylemek mümkün. Tabii, bu fiyatın ön sipariş süreci için geçerli olabileceğini ve sonrasında artabileceğini belirtmekte yarar var.

Rise of the Ronin Ön Sipariş

Team Ninja imzalı Rise of the Ronin, 19’uncu yüzyıl Japonya’sında geçen ve tarihten ilham alan bir hikayeye sahip. Tokugawa Şogunluğu’nun üç yüzyıl süren baskıcı yönetiminin ardından, Batı’nın Kara Gemileri ülke sınırlarına dayanır ve ülke bir kargaşa ortamına sürüklenir. Savaş, hastalık ve siyasi huzursuzluk kaosunun ortasında isimsiz bir savaşçı, Japonya’nın kaderini ellerinde tutarak kendi yolunu çizer.

Bir Ronin olarak kaderinizi kendiniz belirleyeceksiniz. Yaptığınız seçimlere ve yol boyunca ittifak kurduğunuz karakterlere bağlı olarak hikâyenin farklı şekillerde geliştiğini göreceksiniz. Önemli figürlere suikast düzenlemek veya onları korumak gibi kritik görev kararlarıyla yüzleşecek ve zengin bir çoklu seçim sistemiyle tarihin akışını şekillendireceksiniz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.