Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Rise of the Ronin İçin Geliştirici Günlüğü Yayımlandı

Rise of the Ronin oyuncular tarafından beklenirken yeni bir geliştirici günlüğü dövüş sistemini detaylandırıyor..

Yayıncılığını Sony Interactive Entertainment ve geliştiriciliğini Team NINJA ekibinin üstlendiği açık dünya aksiyon macera oyunu Rise of the Ronin için “The Fight” adlı ikinci bir geliştirici günlüğünü yayınladı. Playstation Blog sayfasında yayımlanan gönderide oyunun daha fazla detayı açığa çıkıyor ve dövüş odaklı bu içeriklerle beraber projede yer alan aksiyon sistemine derin bakışlar atılıyor. Oyun zaten aksiyon sistemi ile ön plana çıkmaya çalışıyor. Geliştirici ekip ise bu duruma oldukça özen gösteriyor.

90’ların ortalarından bu yana Team NINJA geliştiricileri hassas ve tatmin edici dövüş sistemleri üzerinde çalışıyor. En iyi örnekler için Dead or Alive serisinin dinamik dövüş sistemine veya Ninja Gaiden‘ın yıldırım hızındaki dövüşüne bakabilirsiniz. Geliştirici, Rise of the Ronin‘de bu tatmin edici yakın dövüş mekaniği mirasını sürdürmeyi ve genişletmeyi hedefliyor.

Rise of the Ronin Mart Ayında Geliyor

Rise of the Ronin, oyuncuların Bakumatsu olarak bilinen Japonya’daki Tokugawa Shogunate’in son günlerinde geçen bir hikayede savaşmalarına olanak tanıyor. Oyunda hem yakın dövüş hem de menzilli silahlarla beraber oynayabileceğiniz bir aksiyon sistemi yer alıyor. Geliştirici ekibin belirttiğine göre oyunda daha derin bir dövüş sistemi bulunuyor. Oynadıkça derinleşen ve oyuncuları sürükleyen bir mekanikten bahsediliyor.

Rise of the Ronin Dev Diary 2 Co

Yapım içerisinde oyuncular dövüş becerileri üzerinde ve birden fazla dövüş stilinde usta olmak durumunda kalacak. Dilediğiniz tarzda oyuna ilerleyebiliyor ve nasıl dövüşmek isterseniz o dövüş tarzına geçiş yapabiliyorsunuz. Şimdi ise Team NINJA, oyuncuların tarihi Japonya’da savaşmaya hazırlanmalarına yardımcı olmak için Rise of the Ronin’in dövüşünü inceleyen yeni bir sahne arkası geliştirici günlüğü paylaşıyor. Oyun 22 Mart‘ta PS5 için çıkacak.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.