Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Riot Points, Riot Cash Olarak Değiştirildi: İşte Miktarlar

LoL RP yani League Of Legends Riot Points'in ismi değişti. Oyunun para birimi artık Riot Cash olarak adlandırılacak. Peki güncel fiyat ve RC miktarları neler? Hepsini derledik.

Riot Games’in e-pin kodları artık birden fazla oyunda kullanılabildiği için terimi “Riot Cash” olarak güncellendi. Kodun kullanıldığı oyuna bağlı olarak oyuncunun edineceği sanal alışveriş biriminin miktarı da farklı olacak. Riot ayrıca bir oyuncunun pin kodlarından edindiği sanal alışveriş birimi miktarını değiştirme hakkını her zaman saklı tuttuğunu yineledi.

LoL Riot Points yani bilinen ismiyle LoL RP, artık Riot Cash olarak bilinecek ve satılacak. Tamamen Riot Games tarafından üretilen ve oyun içerisindeki tüm alışverişlerinizi yapabileceğiniz bu para biriminin yeni miktarlarını da aşağıda sizlere listeledik. Artık ismi değişen LoL RP ile oyun içi kazanç elde edebilirsiniz, kostüm ve geliştirme kartı satın alabilirsiniz.

Riot Cash Fiyatı ve Miktarları (2022)

Riot Cash
LoL Riot Cash fiyatları ve miktarları neler?

LoL RP’nin ismi değişse de satın alacağınız Riot Cash fiyatları ve miktarları aynı kaldı. Bu arada satın aldığınız eski LoL Riot Points kodları ne olacak gibi soruları cevapladık. Ayrıca sizlere güncel LoL RP fiyatlarını ve miktarlarını aşağıda listeledik:

 • League Of Legends 250 RC: 17 Türk Lirası
 • League Of Legends 1050 RC: 70 Türk Lirası
 • League Of Legends 2000 RC: 130 Türk Lirası
 • League Of Legends 3900 RC: 250 Türk Lirası
 • League Of Legends 7250 RC: 450 Türk Lirası
 • League Of Legends 11500 RC: 700 Türk Lirası

Halihazırda satın aldığım ancak henüz kullanmadığım LoL RP kodları ne olacak?

 • Satın aldığınız ve oluşturduğunuz tüm pin kodları geçerliliğini koruyacak. Kodları kullanabilmeniz konusunda hiçbir aksama yaşanmayacak. Ayrıca satıcılar da aynı şekilde ellerindeki LoL RP kodlarını satabilecek. Daha sonra Riot Cash satışına geçilecek.

Riot PIN aldım ancak henüz kullanmadım, şimdi ne olacak?

 • Satın aldığınız ve oluşturduğunuz tüm pin kodları geçerliliğini koruyacak. Kodları kullanabilmeniz konusunda hiçbir aksama yaşanmayacak.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

  Yorum Yaz

  Email adresiniz yayınlanmayacak.

  Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.