Riot Games Worlds 2022 Şehirlerini Yanlışlıkla Sızdırdı

League of Legends ve VALORANT gibi sevilen oyunların yapımcısı olan Riot Games yanlışlıkla Worlds 2022’nin düzenleneceği şehirleri duyurdu.

Oyuncuların severek oynadığı ve takip ettiği VALORANT ve League of Legends gibi oyunların yapımcısı olan Riot Games, yanlışlıkla önemli bir açıklamayı sızdırdı.

Riot Games Worlds 2022 şehirlerini YouTube üzerinden yayınladığı bir video ile yanlışlıkla sızdırdı. Video kısa süre içerisinde özel hale getirilmiş olsa da açıklamada yer alan şehirler lolesports sayfasında aynı şekilde yer almaya devam etti.

Riot Games Worlds 2022 Şehirleri

Riot Games Worlds 2022 Şehirlerini Duyurdu

Riot Games World 2022 şehirleri duyurusuna göre League of Legends’ın en önemli organizasyonu olan Worlds 2022 etkinliği New York, San Francisco, Toronto ve Mexico City’de gerçekleşecek. League of Legends’ın uluslararası etkinliği olan Worlds, grup aşamasından finallere kadar Kuzey Amerika bölgesinde gerçekleşecek. Riot Games Wolds 2022 şehirlerini sızdırmasının ardından etkinlik 2016 yılından sonra ilk kez Kuzey Amerika’da düzenlenecek. Worlds 2022 ayrıca Meksika’da düzenlenecek ilk uluslararası lig etkinliği de olacak.

riot games worlds 2022 sehirlerini yanlislikla sizdirdi 3

Riot Games Worlds 2020 etkinliğini sadece Çin’in Şangay kentinde düzenlemişti. Riot Games’in bu kararında ise pandeminin etkisi olmuştu. Normal şartlarda Worlds 2021 etkinliği de Şangay, Qingdao, Wuhani Chengdu ve Shenzen’de yapılması planlanıyordu ancak pandemi sebebiyle etkinlik sadece İzlanda Reykjavik’te düzenlendi.

Worlds 2022’nin canlı izleyicilerle yapılıp yapılmayacağı henüz bilinmiyor olsa da organizasyonun çoklu şehir uygulamasına geri dönmesi izleyicilerle gerçekleşeceğine bir işaret olabilir.

Teknoloji ve oyun delisi nostaljik bir ruhun fütüristik meraklarını sizlerle paylaşıyorum.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol