Valorant

MMOFPS
Takip Et
9

Mükemmel

7.6

Kullanıcı

Riot Games, Valorant’ta Yeni Bir Ban Dalgası Duyurdu

Valorant'ta 1.600 hesap daha banlandı.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
blankLoading...

Riot Games, geçtiğimiz haftalarda Valorant‘ta hile kullanan hesapların süresiz olarak yasaklandığını duyurmuştu. Bugün Riot Games, yapmış olduğu başka bir açıklamada hile kullanan 1.600 hesabın daha oyundan yasaklandığını duyurdu.

blank

Valorant’ın hile karşıtı yazılımı Vanguard, bir kişi oyunu oynamasa bile çekirdek düzeyinde çalıştığı için müdahaleci olduğu için bazı tartışmaların odağında. Ancak, hile kullananların dakikalar içerisinde tespit edildiği ve hemen hesapların banlanması nedeniyle işini son derece iyi yapıyor gibi görünüyor.

Vanguard hakkındaki bazı endişeler gerçekti ve birilerinin bilgisayarlarına zarar verme olasılığına karşı dikkatli olan insanlar tarafından yapılmış olsa da, birçok şikayet muhtemelen hileler ve hile yapanlar tarafından yapıldı.

Geçtiğimiz haftalarda 9.000’inin üzerinde hesabın banlanması nedeniyle hile yapımcılarının Riot Games’den hangi oranda nefret ettiğini söylemek mümkün bence. Son ban dalgasıyla birlikte ortaya çıkan manzara’da görüyoruz ki Vanguard yazılımı işini çok iyi yapıyor. Philip Koskinas, Twitter‘da en son paylaştığı gönderide Valorant’ta hile kullanan 1.600 hesabın daha banlandığını açıkladı.

Valorant’ta şimdiye kadar son açıklamalara göre 10.600 hesap hile kullanımı nedeniyle banlanmış oldu ve Riot Games kesinlikle hilecilere merhamet göstermeyeceklerini yapmış oldukları paylaşımlarla açıkça belli ediyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol