Valorant

MMOFPS
Takip Et
9

Mükemmel

4.1

Kullanıcı

Riot Games, Valorant’ın Hile Önleme Sistemi Vanguard’a Tray İkoni Ekledi

Valorant'ın anti-hile sistemine bir tray ikonu eklendi.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
Loading...

Ağır eleştirilerden sonra Riot Games, Valorant‘ın hile karşıtı sistemini / programını güncelledi. Bu nedenle, Vanguard‘ın en son sürümü bir tray simgesi ve bildirimler açılır pencereleri sunar. Ekibe göre bu yeni eklemeler, oyunu oynamadığınızda Vanguard’ı devre dışı bırakmayı kolaylaştıracak.

Riot Games’in belirttiği gibi, Vanguard’ı kapatmak makinenizi güvenilir olmayan bir moda geçirir. Böylece, sisteminizi yeniden başlatana kadar Valorant oynayamazsınız. Ayrıca Vanguard’ı tamamen kaldırabilirsiniz, ancak Valorant bir sonraki başlatışınızda yeniden yükleyecektir.

Ayrıca Vanguard’ın bazı uyumsuz veya savunmasız yazılımların makinenizde çalışmasını engelleyebileceğini belirtmek gerekir. Bu durumda, bir bildirim açılır penceresi görürsünüz. Bildirimi tıkladığınızda, tam olarak neyin engellendiği hakkında daha fazla bilgi verilir. Dahası, oyuncular sadece Vanguard’ı devre dışı bırakarak devre dışı bırakabilir ve programlarının çalışmasına izin verebilir.

Son olarak Riot Games, rekabetçi bütünlüğü ciddiye aldığı için Vanguard’ı serbest bıraktığını iddia etti. Ekibe göre, bu aynı zamanda diğer oyunların bu tür programları gerektirmemesinin nedenlerinden biridir. Ayrıca ekip, Vanguard’ın güvenli olduğuna dair aşağıdaki mesajı paylaştı.

“Hem oyun güvenliği hem de kişisel bilgisayar güvenliği bir öncelik olan Riot Vanguard’ın şirket içi ve sürücüsünü geliştirdik. Bu taahhüdü kapsamlı testler yaparak ve ürünü hem şirket içinde hem de sektör uzmanları tarafından yapılan dış güvenlik incelemeleriyle inceledik” dedi.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol