Riot Games, Türk Yöneticilere Yeni Üst Düzey Atamalarda Bulundu

Riot Games, Türkiye pazarında yeni atamalar gerçekleştirdi.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
blankLoading...

Riot Games’in Türk yöneticileri, şirketin üst düzey pozisyonlarında yeni global görevlere atandı. Yeni görevlendirmelerle birlikte, Riot Games METAI (Türkiye, Orta Doğu, Afrika, Hindistan) Bölge Müdürü Onur Tamer, Los Angeles’ta bulunan genel merkeze transfer oldu. Geçtiğimiz senelerde ABD’ye atanan Hasan Çolakoğlu, yine Los Angeles’ta yeni bir terfi alırken, Espor ve İş Geliştirme Direktörü Ali Müslümanoğlu ise Dubai’deki Ortadoğu ofisine yönetici olarak atandı.

blank

Dünyanın en büyük dijital oyun ve eğlence şirketlerinden Riot Games’te Türk yöneticiler önemli görevlere atanmaya devam ediyor. Şirketin Los Angeles’ta yer alan genel merkezine Türkiye’den yeni bir transfer daha gerçekleştirdi. Yaklaşık bir senedir Riot Games METAI Bölge Müdürü olarak Türkiye’de görev yapan Onur Tamer, şirketin geçtiğimiz sene duyurduğu ve büyük yankı uyandıran yeni oyunlarına değer katmak amacıyla ABD’ye transfer oldu.

Tamer, “Riot Games Küresel Yayıncılık Operasyon Direktörü” olarak şirketin yeni oyunları için çalışmalarına devam edecek. Riot Games’teki yolculuğuna 2012 yılında başlayan Tamer, geçtiğimiz sene diğer bölgeler yanında Riot Games Türkiye Ülke Müdürlüğü görevini de üstlenmişti. Daha önce Japonya’da Kurucu Ülke Müdürü olarak da görev olan Tamer, Rusya, Hindistan, Avrupa ve Ortadoğu bölgelerinde kurulum ve pazarlama projelerinde öne çıkan bir isim olmuştu. Onur Tamer, Nisan sonu itibariyle Los Angeles’taki yeni görevine başlayacak.

Riot Games’in yeni yapılanmasıyla birlikte Türkiye ve Ortadoğu bölgeleri ayrıldı. Türkiye, Avrupa bölgesine dahil olurken, Ortadoğu, gelişmekte olan pazarlara dahil edildi.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol