League Of Legends

MMORTS
Takip Et
8.9

Çok iyi

7.8

Kullanıcı

Riot Games, Çıkaracağı Üç Yeni Şampiyon Hakkında Yeni Bilgiler Verdi

League of Legends'a gelecek olan üç yeni şampiyon var.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
Loading...

Riot Games’in çalışanı Ryan “Reav3” Mireles, yaklaşmakta olan üç yeni şampiyon hakkında bazı yeni bilgiler açıkladı. Yeni gelecek şampiyonların biri ormancı, biri orta koridor suikastçısı ve biri saldırı gücü taşıyıcısı olduğunu söyledi.

Yeni bir şampiyon muhtemelen şu anda League of Legends dünyasında olabilecek en heyecan verici şey. Riot Games’in baş şampiyon yapımcısı Ryan “Reav3” Mireles sonunda yaklaşan şampiyonlar hakkında yeni bilgiler verdi.

Yeni bir avcının hayalleri” adlı makalenin bir bölümünde, nihayet “yakında herkes için çiçek açacak” yeni bir kadın ormancı hakkında bazı ipuçları verdi. Ayrıca şampiyonun orta menzilli bir düellocu olacağı açıklandı. Şampiyon, çok utangaç bir karakter olarak tanımlanıyor. Eğer denildiği gibi olursa gelecek olan ormancı şampiyonu Kayn’ın ardından 3 yıl sonra oyuna eklenmiş olan ilk ormancı şampiyon olacak.

İkinci şampiyon oldukça kafa karıştırıcı bir şekilde ortaya çıktı, ancak kesin olarak bildiğimiz şey, bir tür bölünmüş kişiliklere sahip maskeli bir suikastçı olacağı ve orta koridor için geleceğidir. Yeni şampiyonların kimlikleri hala bilinmekten uzak olsa da, birçok oyuncu bu yeni suikastçının aslında hayranların favorisi olan Marcus Du Couteau olabileceği düşünülüyor.

Son olarak açıklanan gelecek olan şampiyon ise bir ADC olacak, ancak yeni gelecek olan ADC’nin sadece birkaç kombo yapabilen cesur bir şampiyon olduğu söylendi. İlerleyen zamanlarda yeni gelecek olan şampiyonlar hakkında daha fazla bilgi elde edeceğiz.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol