Ring of Elysium’un İkinci Sezonu Başladı!

Ring of Elysium yeni haritasına kavuştu.

Hayatta kalma oyunu olan Ring of Elysium’un ilk sezonu 15 Ocak itibari ile tamamlandı. Yapımın ikinci sezonu dün akşam kapılarını oyunculara açtı.

Günler öncesinden ikinci sezona dair detaylar oyuncular ile paylaşılırken oyuna yeni bir harita geleceği müjdesi verilmişti. Oyuncular bu müjde ile ikinci sezonu beklemeye başlamışlardı. Dün akşam başlayan ikinci sezon yeni haritasını ve BMX bisikletlerini oyunculara sundu. 1.16.2019 sürüm numaraları güncelleme ile başlayan ikinci sezon ile oyundaki bazı hatalar da ortadan kaldırıldı. Ayrıca oyundaki sesler üzerinde de çeşitli iyileştirmeler yapıldı. Görsellerin de çeşitli optimizasyonlardan geçirildiği bilgisi oyunculara verilirken birçok çökmeye neden olan hata tamamen ortadan kaldırıldı.

Oyunun ikinci sezonu ile oyunculara ‘Avrupa Adası’ isimli yeni bir harita sunuluyor. Palmiye ağaçlarının yer aldığı bu haritada binaların tasarımı da oldukça göze hitap edecek. Yeni harita üzerinde BMX bisikletleri de karşımıza çıkacak. Haritanın farklı noktalarında yer alacak olan bu bisikletler ile harita üzerinde daha hızlı hareket edebileceğiz. Dinamik hava değişim döngülerine de sahip olacak olan harita okyanusun tam ortasında yer alacak. Muhteşem bir sahil şehri olarak karşımıza çıkacak olan Avrupa Adası, volkanik bir patlamaya da ev sahipliği yapacak.

Yeni haritada dinamik hava değişim döngüsünde güneşli, hafif yağmurlu, orta dereceli yağmurlu, gök gürültülü, bulutlu, rüzgarlı, sisli ve tayfunlu seçenekler yer alacak. Oyunculara 3 tip yetenek paketi sunulacak. Ayrıca 6 farklı araç türü de oyundaki yerini aldı. Buna ek olarak MG4 ve PKM adlı iki yeni silah modeli de oyunculara sunuluyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol