Ring of Elysium’un İkinci Sezonu 16 Ocak’ta Başlayacak, Oyuna Yeni Harita Eklenecek!

Ring of Elysium’a yeni bir harita geliyor.

19 Eylül 2018’de sadece bilgisayar platformu için Steam’de erken erişime giren Ring of Elysium’un ilk sezonu 15 Ocak’ta sona erecek.

İkinci sezonu ile 16 Ocak’ta karşımıza çıkacak olan Ring of Elysium, günümüzün popüler oyun modu olan hayatta kalma modu ile karşımıza çıktı. Çin’in devi olan Tencent tarafından yayınlanan yapım, ikinci sezon ile oyunculara yeni bir harita sunacak. Steam topluluk sayfasında yapılan açıklamaya göre bu harita Volkanik bir adadan oluşacakmış. Harita üzerinde çok sayıda BMX bisikletleri de yer alacakmış. Yeni haritanın adı da ‘Avrupa Adası’ olarak duyuruldu. Hatırlayacağınız üzere oyunun ilk haritası karlarla kaplı ve oldukça genişti. 16 Ocak’ta oyuncuların erişimine açılacak olan Avruğa Adası haritası yaz temasına ve yerleşim yerlerine sahip olarak karşımıza çıkacak.

Yeni haritanın etrafı okyanus suları ile kaplı. Ayrıca yüksek tepelerle çevrili olan ada sıradışı manzaralarada sahip olacak. Yerleşim yerlerinde yer alan palmiye ağaçları ve İspanyol misyon tarzındaki binalar oyuna farklı bir hava katacak gibi görünüyor. Adanın farklı noktalarında BMX bisikletleri ve farklı türde araçlar da yer alacak. Böylelikle oyuncular ada etrafında daha hızlı hareket edebilecekler.

Ring of Elysium’un ikinci sezonu 16 Ocak’ta kapılarını oyunculara açacak. Yeni sezon ile birlikte yeni harita ve içerikler de oyunculara sunulacak.,

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol