RimWorld’un 1.1 Güncellemesi Yayınlandı

RimWorld 1.1 güncellemesi ile oyunculara yeni özellikler sundu.

2018 yılından bu yana bilgisayar platformunda oynanmaya devam edilen RimWorld iki farklı sürüm ile satışlarına kaldığı yerden devam ederken oyun yeni bir güncelleme aldı. Oyunun 1.1 güncellemesi şuan indirilebilir durumda.

RimWorld’un 1.1 Güncellemesi Yayınlandı 2

Luden Studios tarafından geliştirilen RimWorld günümüzde geniş bir oyuncu kitlesi tarafından oynanmaya devam ederken yapım yeni bir güncelleme duyurusu ile gündeme geldi. Hataların büyük bir kısmını gideren oyunun sürümü 1.1 olarak belirtilirken yama notları da detaylı bir şekilde oyuncular ile paylaşıldı.

Oyunun Steam sayfası üzerinden yapılan güncelleme duyurusunda oyuna bazı yeni özelliklerin de geldiği hakkında bilgi veriliyor. Kullanıcı arayüzünün daha kusursuz bir hale getirildiği söylenirken, yeni görevler sekmesi ile oyuncular artık geçmişte yaptıkları görevleri görebilecek ve bilgi sahibi olabilecekler. Güncelleme oyuna yeni bir veri odaklı görev oluşturma ve yönetme sistemi de eklerken, kullanıcı arayüzünde yer alan karakter isimleri, yerler ve ödüller artık vurgulanmak için renkli metinler ile oyunculara gösteriliyor.

Mod uyumsuzluğunun önüne geçmek isteyen geliştirici ekip arayüze ekledi bir özellik ile mod uyumsuzluğu durumunda oyuncuları artık uyarabilecekler.

Yükleme ekranına eklenen ipuçları ile oyuncular oyuna dair bazı bilgilere ulaşabilecekler. Bu ipuçları sadece oyunun yükleme ekranında oyunculara gösterilecek.

Tüm güncelleme notlarına buradan ulaşabilirsiniz.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol