Rift Online

MMORPG
Takip Et
1

İncelenmemiş

7.2

Kullanıcı

Rift 4.5 Güncellemesi ile Büyük Değişiklikler Yapılıyor

Yeni güncellemeyle Rift'te yer alan hatalar minimuma indiriliyor.

Başarılı free to play MMORPG oyunu Rift için bugün 4.5 güncellemesi yayınlandı ve çok sayıda bug düzeltmesinin yanında, neredeyse bütün sınıflar üzerinde de ciddi denge değişiklikleri yapıldı. Bugünün yamasıyla birlikte oyuna herhangi bir yeni içerik eklenmezken, daha çok oyunda yer alan hatalar üzerinde duruldu ve sistemsel düzenlemeler yapıldı.

Özellikle Rift’in sınıflarındaki proc yetenekleri üzerinde belli başlı sorunlar vardı ve bu uzun süredir devam ediyordu. Yapımcı firma bunlarda düzeltmeye giderken, Cleric, Mage. Primalist, Rogue ve Warrior gibi pek çok sınıf üzerinde de önemli değişiklikler söz konusu. Oyunda yer alan classların hemen hemen tamamının skill setleri değiştirilirken, dengenin sağlanması hedeflendi.

Aynı zamanda hem guildlere girerken oluşan hatalar, hem de instance alanlarındaki problemler yeni Rift 4.5 güncellemesi ile çözüme kavuşmuş oldu.

Bilindiği gibi bir süredir Rift’in progression sunucuları Rift Prime adıyla varlığını sürdürüyor ve bu sunuculara da yakında River of Suls raidi ile yeni prelude etkinliği gelecek. Bu etkinlik aynı zamanda mevcut sunucularda da uygulanacak.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>