Riders Republic Resmi Olarak Çıkış Tarihini Aldı

Ubisoft, Riders Republic için oyunun resmi çıkış tarihini açıkladı. Oyun Eylül ayında piyasaya sürülecek.

Ubisoft’un büyük çok oyunculu ekstrem sporlar macerası Riders Republic, bu yılki Ubisoft Forward E3 etkinliğinde bir çıkış tarihi belirledi ve bazı yeni modlar ve özellikler ortaya çıkardı. Oyunun yeni derin dalış fragmanı, Rider’s Ridge merkezine, 6v6 Tricks Battle modu gibi yeni aktivitelere ve daha fazlasına bir göz atmanızı sağlar. Aşağıdan fragmanı kendiniz kontrol edebilirsiniz.

Riders Republic

Riders Republic’in 60 FPS’de çalıştığı ve ekranda aynı anda 50’den fazla canlı oyuncu gösterdiği yeni nesil konsollarda bu manzaralardan en iyi şekilde yararlanın. Sürücünüzü ilerlemeye dayalı donanımla özelleştirebileceksiniz ve soloya hükmetmek istiyorsanız, beş farklı kariyer ilerlemesi ile kariyer modunda kendinizi test edebilirsiniz. İlerledikçe efsanevi sponsorlarla sözleşme imzalayacak ve Red Bull Rampage ve X Games gibi ünlü spor yarışmalarına davet edileceksiniz. Veya çeşitli çok oyunculu modlarda arkadaşlarınızla veya onlara karşı takım oluşturabilirsiniz.

  • Büyük Yarışlar: Bu destansı çok oyunculu yarışlarda yeni nesil konsollarda 50 ve mevcut nesil konsollarda 20’den fazla oyuncuya katılın. Yeni yarışlar haritada rastgele görünür, bu nedenle kör noktaları izlemeye, konumunuzu korumaya ve bitiş çizgisine kadar savaşırken çevik kalmaya hazır olmanız gerekir.
  • Versus Mod: Arkadaşlarınızla katılın ve kimin en iyi olduğunu görün.

Riders Republic için ön siparişler şu anda açık ve oyunu ön sipariş ile satın alan herkes ücretsiz bir tavşan kıyafeti alıyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol