Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

 

RIDE 5’in Lansman Sonrası İçerik Planları Ortaya Çıktı

RIDE 5, Season Pass'in bir parçası olarak motosikletler ve yarış pistleri şeklinde oldukça fazla yeni içerik alacak.

Geliştirici Milestone, yakın zamanda piyasaya sürülen yarış oyunu RIDE 5 için planlanan lansman sonrası içerikle ilgili ayrıntıları açıkladı. Stüdyonun, oyun için yeni motosikletler, pistler ve etkinlikler getiren çok sayıda ücretsiz ve ücretli DLC sürümü yayınlama planları da mevcut. Oyuna ilk ekleme, Husqvarna FS 450 ve KTM 450 SMR olmak üzere iki yeni motosikletin eklenmesi olacak. İki yüksek hızlı motosiklet, pistte sınırlarını zorlamak isteyen oyuncular için özel olarak tasarlandı.

RIDE 5 için planlanan ücretli DLC ile ilgilenenler, oyunculara 33 yeni motosiklete, 6 yeni piste erişim sağlayacak ve aynı zamanda oyuncuların oyun içinde kazanabilecekleri krediler için bir çarpan sağlayacak olan Season Pass’i satın alabilecek. Season Pass içeriğinin de eklenmesiyle oyuncular toplam 270 farklı motosiklete ve 40 farklı piste erişebilecek.

RIDE 5’in Season Pass’i 399 TL

RIDE 5 2

RIDE 5, bu ayın başlarında PS5, Xbox Series X/S ve PC’de piyasaya sürüldü ve prosedürel olarak oluşturulmuş yeni üç boyutlu bulutlara ve dinamik bir hava durumu sistemine sahip. Steam’de 599 TL karşılığında satılan ana oyunun yanı sıra yukarıda bahsettiğimiz Season Pass‘i ise 399 TL karşılığında satın alabiliyorsunuz.

Bunun yanı sıra oyunun konsol sürümlerinin fiyatı 799 TL ancak Season Pass fiyatı PC sürümü ile aynı. Ek paketleri ayrı ayrı satın almak isterseniz, 29 TL ile 49 TL arasında değişen ücretler ödemeniz gerekeceğinin altını çizelim.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.