Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Rick and Morty’nin Yeni Seslendirmeni Justin Roiland’ı Taklit Edecek

Rick ve Morty'nin yeni ses sanatçısı, Justin Roiland'ın sesini taklit edecek ve karakterlerin sesi değişmeyecek.

İki ana karakterin de sesi olan Justin Roiland’ın Rick and Morty‘den kovulmasının ardından hayranlar karakterlerin sesi için bir hayli endişeliydi. Yeni ses sanatçısı, karakterlere yeni sesler vermek yerine Roiland’ın performansını kopyalayacak. Bu, Roiland’ın aile içi taciz ve hayranlarla uygunsuz iletişim iddialarının ardından tüm seslendirme taahhütlerinden çıkarılmasının ardından geldi.

Justin Roiland bu yılın Ocak ayında serbest bırakılmış olsa da, ünlü ismin Rick and Morty Panel ve San Diego Comic-Con, Roiland’ın henüz yeniden kadroya alınmadığını doğruladı. Ancak ekip, şu anda “benzer bir ses” aradıklarını ve gelecekte ana karakterlerin sesinde “hiçbir değişiklik olmayacağını” söyleyerek bir güncelleme yaptı.

Rick and Morty Karakterlerinin Sesi Değişmeyecek

Rick and Morty'nin Yeni Seslendirmeni Justin Roiland'ı Taklit Edecek

Sorumlu yapımcı Steven Levy, Variety‘nin katıldığı bir panelde “Yeniden düzenleme sürecimizin sonuna yaklaşıyoruz, ancak bunun harika olacağını söylemek istiyorum.” dedi. Daha sonra kendisine bu yeni aktörlerin hangi sesi seçeceği soruldu ve Levy buna “Sesleri benziyor […] Karakterler aynı karakterler. Değişiklik yok.” cevabını verdi.

Roiland, çok farklı bir yaklaşım benimseyen eski şovlarından biri olan Solar Opposites’te çoktan değiştirildi. Dizinin son fragmanı, karakteri Korvo’da şaka yollu bir “ses sabitleme” ışın tabancası kullanarak şovun kendisindeki ses değişikliğini kabul etti. Bu silah, açıklanamaz bir şekilde karakteri İngiliz yaptı ve karakterin sesi tamamen değişti.

Eski bir partnerle yaşadığı iddia edilen bir olayla ilgili olarak Roiland aleyhine açılan cezai suçlamalar o zamandan beri düşmüş olsa da, stüdyonun Roiland’ın rollerini yeniden üstlenmesini istememesi büyük bir sürpriz değil. Davaların düşmesi, iddia edilen mağdurlardan birinin o sırada 15 yaşında olmasına ve diğerinin taciz mağduru olduğunu kabul etmesine rağmen gerçekleşti.

Rick and Morty 7. Sezon halen geliştirme aşamasında ve henüz vizyon tarihi belli değil.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.